Zobacz, jak strasznie męczy się Doda na swoich karaibskich wakacjach

| Aktualizacja:

Gwiazda napisała na portalu społecznościowym, że przeżywa najgorsze wakacje swojego życia. Czy na zdjęciach widać jej mękę? Sprawdźcie sami.

wróć do artykułu
  • ~ryTek
    (2011-12-28 14:37)
    Doda jest piękną blądyną, lepszą w każdym calu od Steczkowskiej ("miejskiej damy" bez majtek). Wypowiedzi zazdrośników są głupie, bo po co porównywać się z Amerykanami czy Kanadyjczykami ? Pojechała, tam gdzie chciała. A gdyby tak przyjechała do kołobrzegu, to też byłaby źle widziana ?
  • ~austrian
    (2011-12-23 03:10)
    Pamela Twoja zazdrosc nie ma granic jestes pusta dziewczyna szkoda Cie bo zazdrosc zera Twoje serce.
  • ~kielczanin
    (2011-12-21 15:15)
    dla mnie spoko kukuryna z niej jest: cyc dupka i buziaki ok; na pewno chetna otwarta i obeznana, zademonstrowałbym jej moja sztue minety i całą reszte..za darmo..w polsce
  • ~beata
    (2011-12-17 08:14)
    A od kiedy to sie chodzi na Karaibach w futrze z szalikiem in skorze.
  • ~Adamson
    (2011-12-17 05:34)
    Karaiby - all inclusive - wakacje dla biedakow z Kanady i bogaczy z Polski. Mozna sie najesc i napic w opor. polezec na plazy i poplywac w fantastycznym morzu. Pozatym nuda i smutek tropikow, co widac na zdjeciu. W styczniu jak co roku jade na te Karaiby, bo trzeba miec jakis oddech od zimy w Kanadzie. Moze sie spotkam z jakas - Doda - Pogadamy sobie po naszemu i zapalimy po cygarku. Adams.
  • ~popisdalim
    (2011-12-17 00:30)
    oj polaki polaki mamy adwent do korwy nędzy.
  • ~raf44
    (2011-12-16 23:38)
    Doda w Trojkacie Bermudzkim. Moze nie wroci?
  • ~zniesmaczony marnością " artystów "
    (2011-12-16 22:30)
    nikt na nią nie zwraca uwagi ... moc TVN-u tam nie sięga ... mogła sobie darować te marne fotki i dać nam też wakacje od siebie !
  • ~Genitaliusz
    (2011-12-16 22:25)
    Pierś całkiem fajna, brzucho lekko wciągnięte, nogi OK, twarz daje radę.
    Ogólnie spoko jest.
  • ~Genitaliusz
    (2011-12-16 22:20)
    Co to za koń ?
  • ~Polska blazenada
    (2011-12-16 13:32)
    Wakacje na karaibach naleza do najtanszych dla obywateli USA. Do tego najprawdopodobniej nikt tam jej nie podziwial, nie widzial kim ona jest. Krotkie nogi, plaska pupa, nieciekawa twarz. Lysiejacy facet krecacy sie kolo niej. Blazenada.
  • ~szypa
    (2011-12-16 13:11)
    Ciekawe czy się rozpuszczą w tej temperaturze jej sztuczne zderzaki ?
  • ~czy doda byla bez majtek w karabijach
    (2011-12-16 13:04)
    sztuczki ~`suczki~jak sie jezdzilo z bramkarzem to nie bylo meka teraz jusz sie wypalila i nuda jej zeczywistosci przyszla to jest brak organizmu i dotego musisz bulic za samca rachunki
  • ~re
    (2011-12-16 13:02)
    żydki się bawią...
  • ~dziadek
    (2011-12-16 13:00)
    A kto to jest ta cała Doda?
  • ~_JaC.
    (2011-12-16 12:45)
    Fajna dziewczyna. Większość zazdrośników chciałaby być z nią, także na Karaibach, tylko ich nie stać i się żołądkują.
  • ~jarciowodnik
    (2011-12-16 12:41)
    Co w niej widzą ?
  • ~ciekawski
    (2011-12-16 12:08)
    Ciekawe ile razy jej partner się wyrzygał gdy zobaczył ją bez makijażu
  • ~pamela