Ma męża milionera i nie musi pracować. Ale nadal to robi!

| Aktualizacja:

Nie robi tajemnicy z faktu, że dość bogato wyszła za mąż. Jednak cały czas coś robi, możemy ją ostatnio widywać w programach telewizyjnych, na przykład w "The Voice of Poland".

wróć do artykułu
  • ~chazar
    (2011-12-09 12:35)
    Jestem pod wrażeniem. Baaaardzo ważna informacja. Mój sąsiad POmimo zapewnień rządu o bogactwie Polaków dalej zbiera butelki i puszki.
  • ~Romek
    (2011-12-09 12:51)
    Ktos musi je zbierac wiec dlaczego nie on?
  • ~bolek
    (2011-12-09 12:55)
    Adrian Ashkenazy! No pewnie. Armenski przekret! Jeszcze jej wyjdzie bokiem takie zycie. Wszystko do czasu z takimi
  • ~Lejba
    (2011-12-09 13:19)
    Ashkanazy tzn Niemiec po hebrajsku.
  • ~JEJ CYRK JEJ MALPY
    (2011-12-09 13:34)
    TO CO PO MEZA JESZCZE CBA NIE PRZYSZLO? JAK PRZYJDZIE TO BEDZIESZ MUSIALA TA KIECKE SPRZEDAC NA ZARCIE. ZRESZTA JA BYM NIGDY NIE WYSZLA ZA OPALONEGO CALY ROK.
  • ~zza miedzy
    (2011-12-09 13:57)
    bardzo duzo ladnych kobiet wychodzi za maz za bardzo bogatych, nie mam pojecia dlaczego? ..czy to jest milosc czy to jest kochanie (do konta bankowego)?
  • ~homini
    (2011-12-09 14:01)
    Wychowanie dziecka jest ciężką i bardzo etyczną pracą.
  • ~fafa
    (2011-12-09 14:09)
    po nazwisku to ten amerykanin wyglada mi na radzieckiego czlowieka, kazach lub uzbek ...
  • ~sroka
    (2011-12-09 14:09)
    Piękna kobieta i do tego mądra. Niech ma ;)
  • ~helena
    (2011-12-09 14:19)
    Pracować musi, bo taki bubek ją za chwile kantem puści i do haremu pójdzie.
  • ~eLKa
    (2011-12-09 14:44)
    Czytam i oczom nie wierzę.To jeszcze Dziennik czy już Super Ekspres??
  • ~internautka50+
    (2011-12-09 14:47)
    Szkoda że nie wiemy co bardziej kocha jego czy jego pieniądze.
    Wtedy można by podyskutować nt podejścia do życia
  • ~Zgredek
    (2011-12-09 15:04)
    Każda by takie stanowisko miała. W domu uprane, posprzątane i ugotowane. Służby pod dostatkiem. Praca zawodowa to frajda i przyjemność, gdy nie trzeba iść, po pracy zawodowej, na darmowy etat pracy domowej. Ponadto nie wiadomo czy nie mają oni intercyzy/małżeńska umowa majątkowa/. Facet wiele zaliczył i niejedną oprócz niej jeszcze zaliczy. Ponieważ jest bogaty, to wiele kobiet zakochanych w nim od razu i na zawsze. Artykuł to klasyczne robienie wody z mózgu pracującym w małżeństwie kobietom.
  • ~ble
    (2011-12-09 15:10)
    Będzie miała fajnie dopóki nie zamieszka w Izraelu
  • ~hania
    (2011-12-09 15:37)
    niezle sobie poradzila w zyciu. tez na jej miejscu bym pracowala. niesttey za maz bogato nie wyszlam, wiec musze kazdy krosz odkladac. tylko slabo mi to idzie.
  • ~Lejb
    (2011-12-09 15:49)
    mądra kobieta! Za goja nie wyszła-tak trzymać! Goj gorszy od psa!
  • ~oko
    (2011-12-09 16:06)
    Zgredek ma rację
  • ~oburzony
    (2011-12-09 16:50)
    To, co ona robi, to jest PRACA? Czy ona ma w ogóle pojęcie, co to jest PRACA? To jest tylko fajna zabawa za duże pieniądze, a raczej proceder. Gdyby naprawdę PRACOWAŁA, to w takich okolicznościach zaraz by z pracy zrezygnowała i zajęła by się jakąś działalnością społeczną. Gdy słyszę i czytam jak to aktorzy, modelki i modele, prezenterzy telewizyjni i tym podobni ************ "PRACUJĄ" i nie mogą bez tej "PRACY" żyć, to przysłowiowy nóż sam się otwiera. "Pracują" - aż du*y nie czują.
  • ~donkichot
    (2011-12-09 16:53)
    Kurczę, ale się ciężko napracuje, uf jak ciężko zapracować na kromkę chleba - może przy okazji autor tego tekstu by puknął się kilka razy mocniej !
  • ~SYLVEK
    (2011-12-09 16:59)
    Jakis badacz naukowy stwierdzil ze do miejsc erotogennych kobiety nalezy PORTFEL MEZCZYZNY