Jak donosi "Fakt":

Reklama

- Niestety pieska Kory nie zobaczymy już w programie. Ekipie pracującej przy programie opieka nad psiakiem dawała się we znaki, więc urażona Kora postanowiła nie zabierać go już do studia


Jeszcze niedawno Ramona była nieodłączną częścią programu. Piesek towarzyszył Korze podczas wszystkich odcinków muzycznego show. Z czasem zyskał sobie nawet wielu fanów, którzy nie wyobrażali sobie już bez niej programu.


Niestety jej obecność na planie nie wszystkim się podobała. Dochodziło do tego, że producenci musieli sprzątać po Ramonie, a nawet przerywać nagrania, bo Ramonce zachciało się dać głos i szczekała zbyt głośno. To właśnie sprawiało, że czar śnieżnobiałej księżniczki pryskał, a ludzie pracujący przy show coraz częściej krytykowali czworonoga i rzucali jednoznaczne komentarze.


Kora wyczuła, że obecność pieska na planie nie jest już mile widziana. Dlatego od jakiegoś czasu Ramona nie przychodzi już do studia ze swoją panią. I choć oficjalnie wokalistka mówi, że nie zabiera Ramony dlatego, że nie chce jej narażać na zmęczenie, to prawda jest taka, że ciągłe narzekanie na Ramonkę bardzo ją bolało.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Tragiczna historia rodziny Rynkowskiego"