Wodecki uważa, że Józefowicz powinien dostać szansę

| Aktualizacja:

Ręka do góry: kto w was tęskni za obecnością Zbigniewa Wodeckiego w jury "Tańca z gwiazdami"? Jak się okazuje, tych rąk jest sporo... Tabloid postanowił przepytać byłego jurora, jak ocenia nowe twarze w show.

wróć do artykułu
  • ~jaś
    (2011-09-22 10:27)
    Natasza jeszcze obleci ale ten cały Józefek to bejdok.
  • ~kermit
    (2011-09-22 11:02)
    Pan Józefowicz szarogęsi się tak jak na swoim podwórku. Coś mu się pomieszało.
    To nie jest jego teatr.
  • ~wróbelek
    (2011-09-22 11:10)
    "Malowany ptak" zawsze zostanie zagryziony przez czarne wrony. Oczywiście ptakami są tu Józefowicz i Urbańska.O czarnych wronach nie napiszę bo to widać oglądając TzG.Dzięki takim czarnym wronom osoby uzdolnione wybitnie nigdy w Polsce nie zrobią zasłużonej kariery.
  • ~telewidz
    (2011-09-22 12:18)
    Kto foruje Fraszyńska to brzydkie beztalęcie obniża oglądalność tego programu.
  • ~_JaC
    (2011-09-22 12:47)
    Dlaczego tak lubicie obrażać innych???
    Niepodobasie, to nieoglądasie.
  • ~Renata
    (2011-09-22 12:50)
    Józefowicz jest dobry a Natasza bardzo dobra.
  • ~Skała
    (2011-09-22 13:16)
    "Józefowicz i Urbańska to malowane ptaki"...-Tak,ale chyba palcem po szybie i mocno przerysowane. Żal mi ciebie czarna wrono,skoro to twoi idole. Ja widzę wokół siebie mnóstwo barwnych ludzi z dużo wyższym ilorazem inteligencji.
  • ~wreszcie się coś ciekawego dzieje
    (2011-09-22 13:41)
    Jak się trafił fachowiec to wszyscy chcą go wylać, jakież to polskie. Najcenniejsza jest amatorszczyzna i dyletanctwo. Szczerze mówiąc to chyba zobaczę następny program, bo widzę wreszcie się coś ciekawego dzieje. Może się nauczę tańczyć ?
  • ~jolc
    (2011-09-22 14:47)
    ludzie z tym pochodzeniem myslą że są bogami a to najzwyklejsze zeroooo.
  • ~jok
    (2011-09-22 18:37)
    Józefowicz twórcą musicalu metra - to mówi samo za siebie
  • ~kosmitka
    (2011-09-23 06:54)
    ależ ten do juan Wodecki głupi!!! lepiej by się zajął uwodzeniem! przecież ta Tyszkiewicz jest nudna jak flaki z olejem!! i beznadziejnie głupia. aktoreczka 2 min. i w ogóle nie zrozumiał o co w tym wszystkim chodzi!!!
  • ~żaba
    (2011-09-23 07:33)
    Jok! To, że Józefowicz jest twórcą Metra nie upoważnia go do chamstwa. Jest zwyczajnie nieobyty i tym się szczyci. A to nie jest żaden powód do dumy.

Może zainteresować Cię też: