Wielkie zmiany w życiu Nergala. Chłonie wielkomiejskie zwyczaje

| Aktualizacja:

Adam Nergal Darski zmienił właśnie swoje nawyki żywieniowe. Juror programu "The Voice of Poland - Najlepszy głos" przeszedł na wegetarianizm. Ale to nie jedyna zmiana w jego życiu.

wróć do artykułu
 • ~ViViVi
  (2011-09-19 23:21)
  no to niedługo można spodziewać się kolejnego szołu z Nerusiem pt. Jaka to asana, albo the yogi of poland albo jeszcze joga z Nergalem (hi hi hi). Tyle do śmiechu - joga jest idealnym sposobem na lepsze załapanie kontaktu z bazą (znaczit ściślejsze powiązanie umysłu z jego mieszkankiem czyli ciałem) i osiągnięcie większej równowagi i pewności siebie (popróbujcie dziubdziaski pozycji balansujących, albo chociażby wykonać asanę pt. drzewo w pełnej wersji bez trzymanki to się przekonacie). Innym dowodem na skuteczność jogi (albo tylko jej przydatność) ze światka metalu jest szef wytwórni Nuclear Blast - też zażywa seansów jogi i wizualizacji żeby mieć więcej siły, pewności siebie i wiary w to co się robi (to z filmu na Planete o Nuclear Blast). Poza tym Adam jakby nie było wraca ciągle do zdrowia i pełnej formy więc joga jak najbardziej jest tu pomocna.
 • ~Era
  (2011-09-19 17:17)
  WEgetarianizm jest Ok ,joga na krazenie a medytacja z pewnoscia poprawia stan psychiczny ,wycisza umysl ,ogolnie zdrowy pakiet ,fajnie ,zdrowy lider zdowy Behemot ,zdrowy klimat ,facet ktory medytuje i nie je miesa w zyciu nie podrzre bibli ani nie opluje KK bo i poco nie namiesza w narodzie bo i poco , dzialaja u niego energie duchowego wzrastania a za tym idzie milosc i swiatlo :) Wytrwalosci Nergal bedzie dobrze.
 • ~Netowa napinka nie kosztuje
  (2011-09-19 12:27)
  Stukacz, a ty na ile strzałów, internetowy napinaczu?
 • ~Łeb prosiaka
  (2011-09-19 12:26)
  I teraz właśnie Ner dobił do granicy, której przekroczyć mu nie wolno. Ale przekroczy. Zafascynowany pop-syfem będzie nadal opowiadał bajki o krucjacie w świecie mainstreamu. Adam, robisz się mało wiarygodny. A przede wszystkim zaczynasz zachowywać się jak nuworysz. Gdzie twój charakter, chłopie? Rób kasę, ale nie rób się plastikiem.
 • ~stukacz
  (2011-09-19 11:18)
  Tyle zamieszania wokół niego. A to przeciez pierdek. Jakby dostał kopa w du*e to by w locie z glodu umarl. Wielk satanista. Ci*ek nie satanista. Pyrtek na jednego strzala!
 • ~Adolf Dziarski ps. Nasral
  (2011-09-19 10:41)
  Prawdziwy twardziel-satanista.
  Teraz rozszarpie zębami kapustę i poleje się sokiem z marchwi zamiast krwią oraz podrze na scenie "Poradnik Ogrodnika" i rzuci w tłum z okrzykiem "Żryjcie tą trawę"!
  A ja w sobotę spaliłem menu budki z kebabem bo nigdzie nie mieli Koranu. Jestem lepszy!

Może zainteresować Cię też: