AKPA
Reklama

Jak donosi "Fakt":

- Narzeczona Michała Wiśniewskiego znowu szaleje z zazdrości! Poprzednio Dominika Tajner doprowadziła do usunięcia z zespołu Ich Troje byłej wokalistki Jeanette Vik. Teraz zaborcza narzeczona gwiazdora ma twardszy orzech do zgryzienia. Ku jej zgryzocie czerwonowłosy muzyk zbliżył się ze swoją byłą żoną, Magdą Femme


Michał od jakiegoś czasu ma bardzo dobre relacje z pierwszą wokalistką Ich Troje, a zarazem swoją pierwszą żoną. Ostatnio nagrali razem piosenkę zatytułowaną „Summer Wine”. Przy okazji byli małżonkowie spędzili ze sobą wiele godzin w studio nagraniowym, jak i poza nim. Już ta sytuacja bardzo nie spodobała się narzeczonej Wiśniewskiego.

Jak dowiedział się "Fakt", Tajner wyraźnie dała ukochanemu do zrozumienia, że nie życzy sobie, żeby Michał poświęcał Magdzie tyle czasu.


Prośby i groźby jednak nic nie dały. Byli małżonkowie znowu pokazali się publicznie razem. Tym razem dali wspólny koncert. Było gorąco! Podczas występu na finale konkursu Miss Polski 2011 lider Ich Troje i Femme trzymali się bardzo blisko, głęboko patrzyli sobie w oczy, a w pewnej chwili wszystkim zdawało się, że wymienili się pocałunkami.

Trudno byłoby podejrzewać tu romans. Wszak sam Wiśniewski niegdyś oznajmił całemu światu, że Femme ma skłonności lesbijskie.

– Zaborcza Tajner chce Michała tylko dla siebie i nie cierpi, gdy ten okazuje sympatię innym kobietom – mówi "Faktowi" znajomy pary.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Dziennikarz TVN parodiuje papieża"