Fakt
Reklama

Jak donosi "Fakt":


- Pierwszy odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy już w niedzielę. Nic dziwnego, że gwiazdy prawie nie opuszczają sali treningowej. "Faktowi" udało się podejrzeć ich ostatnie próby. Widać, że zmęczenie daje się wszystkim we znaki, ale uczestnicy wciąż dają z siebie wszystko

Każdy krok musi być perfekcyjny, a rama wzorowa. Znani aktorzy, sportowcy i dziennikarze już od kilku tygodni ciężko przygotowują się do tanecznego show. Każdy marzy o zwycięstwie i Kryształowej Kuli, więc o obijaniu się nie ma mowy. W pierwszym odcinku gwiazdy zaprezentują się nie tylko w indywidualnym tańcu, ale i w choreografii zbiorowej. A tu trzeba uważać jeszcze bardziej, bo o wywrotkę jest łatwo.


Podczas poniedziałkowego treningu nad postępami gwiazd czuwał jak zawsze Agustin Egurrola. Na sali pojawili się min. Katarzyna Zielińska z Rafałem Maserakiem, Anna Wendzikowska, Marta Krupa i Weronika Marczuk z Janem Klimentem. Na ich twarzach ani przez moment nie pojawił się uśmiech, wszyscy byli poważni i skupieni. Widać było że zmęczenie jest ogromne. Nawet Maserak, który jest zawodowym tancerzem na jednym z portali społecznościowych napisał potem. „Dzisiaj miałem ciężki dzień... Mieliśmy zajęcia grupowe z salsy. Egurrola nas po prostu zakatował... wszystko mnie boli... Masakra!!!” Efekty zobaczymy w niedzielę.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "BŁĄD NA GROBIE HANI MOSTOWIAK"