Nie ma wątpliwości, że wśród samochodów w tym sezonie modne są wszelkiego rodzaju kabriolety. Oczywiście najlepiej, by było to porsche lub lamborgini. Ale jeśli na przykład odpowiedniego autka nie wygrało się w telewizyjnym show (jak Anna Guzik porsche), w grę wchodzi również mniej kosztowna marka - pisze "Fakt".

Reklama

Zobacz galerię zdjęć

Do samochodu trzeba wsiąść odpowiednio ubranym. Na wyjście z domu bez odpowiedniej stylizacji żadna szanująca się gwiazda nie może sobie pozwolić. Trzeba mieć ten wystudiowany, dopracowywany godzinami luz. Jak Maciej Zakościelny, który paraduje po ulicy w zwracającym powszechną uwagę kapelusiku. A gdy brakuje wyobraźni, zawsze można skorzystać z usług stylisty. Modnym atrybutem jest też ciągle pies, traktowany przez niektóre gwiazdy jak żywa torebka. A prawdziwym szczytem jest posiadanie własnego samolotu. Na ten szczyt wspięła się Beata Kozidrak, która wraz z zespołem lata na koncerty swoją maszyną.

Kiedy kogoś nie stać na samolot, zawsze może sobie kupić pieska. Jeszcze niedawno supermodną rasą były malutkie yorki, teraz zapanowała moda na nieco większe buldogi angielskie.

Uff, ogarnąć sztukę lansu to nieprosta sprawa. Tym bardziej, że być uznanym za niemodnego jest w Waszawie traktowane jak towarzyskie samobójstwo.