Inne
Reklama

1. Katarzyna Cichopek

Chyba nie ma rzeczy, której nie umiałaby Kasia Cichopek (28 l.). Gwiazda zaczęła od objawienia swojego talentu aktorskiego w serialu „M jak miłość”. Ale to był dopiero początek. W „Tańcu z gwiazdami” szybko się okazało, że Cichopek potrafi też przepięknie tańczyć. Gdy więc w „Jak oni śpiewają” udowodniła, że w konferansjerce nie ustępuje samemu Krzysztofowi Ibiszowi, nikt się specjalnie nie zdziwił. Potem przyszła pora na śpiew. Kasia nie tylko wcieliła się w nauczycielkę śpiewu w„Tancerzach”, ale także zaśpiewała wzruszającą piosenkę w reklamie lalek. Edyta Górniak może się więc czuć zagrożona, wydanie płyty przez uwielbianą przez miliony Cichopek wydaje się tylko kwestią czasu. Zanim to jednak nastąpi, Kasia sprawdzi się w roli naczelnego dietetyka RP. Cichopek, która szybko i bezproblemowo zrzuciła wagę po ciąży, zapowiedziała właśnie wydanie książki i płyty z poradami na temat odchudzania.

W naszym zestawieniu Cichopek bezdyskusyjnie zasłużyła na miejsce 1. Jesteśmy przekonani, że ma jeszcze niejednego asa w rękawie i wkrótce objawi kolejny talent.

Inne

>>> Czytaj też: Ryzykowny biznes Kingi Rusin

Czytaj dalej...2. Natasza Urbańska

33-letnia Natasza Urbańska od lat łączy perfekcjonizm z wszechstronnością. Choć nie zawsze udaje się jej wygrać, jak już się za coś bierze, musi to robić doskonale. Jak tańczy, to podnosi nogi zdecydowanie wyżej niż jej konkurentki. Jak nagrywa płytę, to z najlepszymi producentami ze Stanów Zjednoczonych. Wszystko wskazuje na to, że rozliczne talenta Urbańskiej pozwolą jej na rozwinięcie kariery także daleko poza granicami naszego kraju. Wieść niesie, że Urbańska ma szansę na rolę w Bollywood. A gdyby nie to, że Natasza potrafi grać, śpiewać i robić szpagaty jednocześnie, nie miałaby co liczyć na podbicie indyjskiego przemysłu filmowego. W naszym rankingu na razie 2. miejsce.

Inne

Czytaj też: Ryzykowny biznes Kingi Rusin

Czytaj dalej...3. Joanna Liszowska

Reklama

Podobno największą pasją Joanny Liszowskiej jest teatr. Gwiazda jednak bynajmniej nie ogranicza się do występów na deskach. Joasia zyskała przecież sławę nie jako królowa scen polskich, a najbardziej seksowna uczestniczka telewizyjnych show.

W „Tańcu z gwiazdami” u boku Roberta Kochanka rozgrzała publiczność ognistą sambą. Z kolei w „Jak oni śpiewają” udowodniła, że jeśli chce, potrafi być świetną wokalistką. Choć jest dyplomowaną aktorką, nie ogranicza się tylko do wyuczonego zawodu. Chętnie prowadzi programy telewizyjne. W „Solo w mieście” robiła przegląd kulturalny, w „Prywatnym instruktorze tańca” razem z Rafałem Maserakiem i Michałem Pirógiem, uczyła kroków samby, a nawet w zastępstwie Kasi Cichopek poprowadziła „Jak oni śpiewają”. Miejsce 3.

Inne

>>> Czytaj też: Ryzykowny biznes Kingi Rusin

Czytaj dalej...4. Ola Szwed

Najmłodszą osobą w zestawieniu jest licząca sobie 20 wiosen Ola Szwed. Lista talentów, jakie posiada, jest bardzo długa. Oprócz tego, że Ola świetnie śpiewa, co udowodniła w programie „Jak oni śpiewają”, jest też jedną z najlepszych łyżwiarek wśród gwiazd (w 2008 roku wygrała „Gwiazdy tańczą na lodzie”). Mimo wielu zobowiązań zawodowych Szwed znajduje również czas na inne rzeczy, które mają na celu autopromocję. Ostatnio aktorka była atrakcją turystyczną w jednym z kurortów narciarskich. Każdy, kto był niedawno we Włoszech, mógł porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z Olą. Miejmy tylko nadzieję, że Szwed ma świadomość, że najważniejsza jest jakość oferowanych usług, a nie ich ilość. 4. miejsce.

Inne

>>> Czytaj też: Ryzykowny biznes Kingi Rusin

Czytaj dalej...5. Edyta Herbuś

Do niedawna Edyta była jedynie tancerką. Dziś jest jednoosobową instytucją. Oprócz tego, że Edyta (29 l.) gra w serialach, filmach oraz na deskach teatru, ma także doświadczenie w prowadzeniu programów. Jak sobie Herbuś radzi w tym, co robi? Nie nam to oceniać. Żałujemy tylko, że Edyta tak bardzo poświęciła się nowym zajęciom, że coraz rzadziej możemy oglądać, jak tańczy. I za to ostatnie miejsce.

>>> Czytaj też: Ryzykowny biznes Kingi Rusin