Dla swojej żony Gienek zrobi wszystko!

X

W wieku 17 lat spakował plecak i z Białorusi pociągiem przyjechał do Polski. Wtedy Gienek Loska nawet nie przypuszczał, że zostanie u nas na stałe i że się tu zakocha!

Jak czytamy w "Fakcie":

- Nie śniło mu się, że pozna tu kobietę swego życia, po miesiącu poprowadzi ją do ołtarza, a kilka lat później zostanie szczęśliwym ojcem. A co dopiero, że jego rodzina będzie wpierać go w drodze do triumfu w programie „X-Factor”...

Dla swojej ukochanej gotów był zrobić dosłownie wszystko. Z dnia na dzień po 11 latach zmienił miejsce zamieszkania i poprosił ją o rękę.

– Do Wrocławia przeprowadziłem się z Krakowa, bo się zakochałem. Żonę poznałem w Ostrowie Wielkopolskim na koncercie i miesiąc później się pobraliśmy. Miłość od pierwszego wejrzenia – wspominał Loska w jednym z wywiadów. – Dla Agnieszki rzuciłem wszystko, żeby zacząć budować życie od nowa. Teraz mieszkam na Psim Polu. Kraków kocham, ale nie chciałbym tam mieszkać. Mój basista, gitarzysta i perkusista są z Krakowa. Jeżdżę tam na tydzień, góra dwa – opowiadał piosenkarz.

Dlaczego zdecydował się na takie ustatkowanie? – Wydaje mi się, że w podświadomości każdego człowieka jest zakodowane założenie rodziny. Nie wiem, czy to kultura chrześcijańska, czy instynkt nam każe szukać swojej połówki. Raczej nie instynkt zwierzęcy, bo brzydko to brzmi – mówił w ubiegłym roku.

Po czterech latach małżeństwa na świecie pojawiła się córeczka Gienka i Agnieszki, Alesia, poza którą zwycięzca „X Factora” nie widzi świata.

Piosenkarz wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do rodziny i to, jak wiele zawdzięcza żonie i dziecku. Rozłąka podczas nagrywania finałowych odcinków show TVN była bardzo bolesna. – Nie widzieliśmy się przez miesiąc. Córka zapomniała, jak na żywo wygląda tata, tylko w telewizji mnie widziała – żalił się Gienek w wywiadzie następnego dnia po wygranej.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Syn Nicolasa Cage został pobity"

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Fakt
  Powered by ContentStream
  • ~sam nie wiem
   2011-06-12 14:37
   Gieniu przepraszam za wpis . Patrzyłem na czerwonowłosego rozwodnika Michała niżej i jego to dotyczy . Coś mi się pomyliło. Obiadu nie jadłem jeszcze.
  • ~sam nie wiem
   2011-06-12 14:37
   Ja się rozwiodłem. Czemu nie piszecie tylko o jakimś dupku czerwonowłosym. ani to piosenkarz ani amant . Jakiś straganiarz i hazardzista . Niech sobie żyje jak chce .
  • ~krk
   2011-06-12 17:49
   ha ha, dobre, smacznego a dla Gienka pozdrowienia
  • ~dclxvi
   2011-06-12 18:52
   Jest za Januszem Korwin - Mikke więc jest super.
   Nowa Prawica - jedyna opcja.
  • ~widmon
   2011-06-16 09:09
   to bardzo mądre pobrać się miesiąc po poznaniu się. widać bardzo mądry ten gieniek. ciekawe czy przeczytał ze 2 książki w życiu.
  • ~ewa
   2011-10-25 14:21
   to jest facet a nie jakieś mięczaki, popierdułki
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.