Edward Miszczak po przejściu z TVN do Polsatu, gdzie objął funkcję dyrektora programowego stacji, zapowiedział spore zmiany. Zaczął od pozbycia się niektórych jurorów i prowadzących w programach "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Nasz nowy dom". Teraz kompletuje "gwiazdorską" obsadę "Tańca z gwiazdami".

Reklama

"Taniec z gwiazdami" z… gwiazdami TVN

Przez długi czas nie wiadomo było, czy po 1,5 rocznej przerwie taneczne show w ogóle wróci na antenę. Teraz żuż wiadomo, że powróci wiosną, ale ze sporymi zmianami. Posadę jurora zachować ma tylko Iwona Pavlović. Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny potwierdzili, że rozstają się z "Tańcem z gwiazdami". Wciąż jednak nie wiadomo, kto ich zastąpi.

Najwięcej emocji wśród fanów programu wzbudzają oczywiście nazwiska celebrytów, którzy pojawią się na tanecznym parkiecie. Tym bardziej że od dawna przebąkiwano, że lista gwiazd chętnych do pląsania robi się naprawdę krótka i w show pojawiają się ostatnio "gwiazdy" raczej mniejszego formatu.

"Taniec z gwiazdami" z… gwiazdami TVN

Według niepotwierdzonych jeszcze medialnych doniesień, tanecznymi popisami w 27. edycji show zabawiać nas mają m.in. piosenkarka Roksana Węgiel, lekkoatleta Adam Kszczot oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli serialowa Grażynka z "Klanu".

Na tym nie koniec, bo jak donosi Pudelek, Edward Miszczak planuje dla widzów "Tańca z gwiazdami" nie lada niespodziankę. Według informacji serwisu, Miszczak chce do tanecznego show ściągnąć gwiazdy ze swojej starej stacji. Wśród nich są byli współprowadzący "Dzień Dobry TVN" Andrzej Sołtysik i Filip Chajzer. Początkowo mówiło się, że Chajzer będzie jurorem tańca, ostatecznie ma sam brylować na parkiecie Polsatu.