TVP2 od 2002 r. emituje cieszący się dużą popularnością program "Pytanie na śniadanie", dwa lata później na antenie TVN pojawiło się "Dzień dobry TVN" i również szybko zdobyła liczne grono wielbicieli. Polsat jak dotąd nie miał własnej śniadaniówki.

Reklama

Edward Miszczak marzył o śniadaniówce. Wypaliło?

Kiedy stanowisko dyrektora programowego Polsatu objął Edward Miszczak, od razu zapowiedział, że ruszają prace nad programem śniadaniowym. - Mam nadzieję, że projekt, którego podejmiemy się w przyszłym roku, zakończy się sukcesem – zapowiedział w sierpniu ub.r. w portalu Wirtualnemedia.pl.

Uważam, że każda telewizja powinna mieć takie pasmo, w którym trochę broni swoje trudne tematy, w którym daje odpór pewnym krytykom, w którym promuje pewne gwiazdy, pewne idee. Myślę, że jeszcze nie pożegnaliśmy się z ideą, że będziemy mieć program śniadaniowy. Liczę, że może w przyszłym roku — zapewniał w rozmowie z Plejadą.

Reklama

Śniadaniówki Polsatu nie będzie

Tymczasem, jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, nic z tych zapowiedzi nie wyszło. Premierowej śniadaniówki nie ma w wiosennej ramówce Polsatu. Według nieoficjalnych informacji, stacja podejmowała w przeszłości próby wprowadzenia do takiego show, ale nie zakończyły się one sukcesem.

- Nie słyszymy o żadnych pracach nad tym programem — przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl pracownik stacji.

W porannym paśmie nadal emitowany będzie informacyjny "Nowy dzień z Polsat News", w którym pojawiać się będą gwiazdy stacji.

Gwiazd nie zabraknie także w doskonale znanych widzom formatach rozrywkowych, których nie zabrakło w wiosennej ramówce. Są wśród nich nowe edycje show "Twoja twarz brzmi znajomo", "Ninja Warrior Polska" czy "Tańca z gwiazdami".

Nie będzie za to kontynuacji reality-show "Temptation Island Polska" oraz "Real Housewives. Żony Warszawy".