Tomasz Marzec nie będzie już pracował w programie "19.30", wynika z nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Tomasz Marzec żegna się z "19.30"

Portal nie podał szczegółów, w jaki sposób dotarł do takich informacji. Z kolei Tomasz Marzec przekazał Wirtualnym Mediom, że "nie komentuje sprawy". Serwis sugeruje, że dziennikarz może po rozstaniu z głównym programem informacyjnym TVP współpracować z inną redakcją Telewizji Polskiej.

Portal Wirtualnemedia.pl jak dotąd nie uzyskał również komentarza, o który poproszony został Paweł Płuska, kierownik programu "19.30".

Reklama
Reklama

Reporterami "19:30" pozostają m.in. Marcin Antosiewicz, Mateusz Lachowski, Witold Tabaka, Milena Bobrowska, Agnieszka Zelek, Joanna Bukowska-Kasprzak, Maciej Gąsiorowski i Sandra Meunier, w gronie prowadzących znaleźli się Marek Czyż, Joanna Dunikowska-Paź i Zbigniew Łuczyński.

Tomasz Marzec – kim jest?

Tomasz Marzec w latach 2002-2006 był reporterem Polskiego Radia. Do grudnia 2020 r. pracował w Grupie TVN, ostatnio w zespole programu reporterskiego "Czarno na białym" w TVN24.Przez rok Marzec pracował w biurze prasowym Najwyższej Izby Kontroli.