Mimo zapowiadanych zmian w TVP po wygranych przez opozycję wyborach, stacja wciąż prężnie działa i tak jak było to do tej pory uderza w opozycję.

Na platformie X, czyli dawnym Twitterze, właśnie pojawił się nowy spot TVP Info. W 45-sekundowym nagraniu wystąpili m.in. Anna Bogusiewicz, Michał Rachoń, czy Krzysztof Ziemiec. Nie zabrakło także Adriana Klarenbacha. Zareklamowano w nim publicystyczne programy, takie jak: "Woronicza 17", "#Jedziemy" czy "Minęła 20".

Reklama

Internauci szybko zauważyli, że w spocie zabrakło Magdaleny Ogórek. Szybko skomentowali nowy spot. "Taki spot na pożegnanie", "Tak na pamiątkę zrobiliście?", "No to jedziemy...", "Końcówka ewakuacja", "A gdzie Magdalena Ogórek?" - pisali.

W rozmowie z dziennik.pl dziennikarka zapytana o to, dlaczego nie ma jej w spocie TVP Info, odpowiedziała krótko: "Bo mnie nie było na miejscu".

Z ustaleń portalu wirtualnemedia.pl wynika, że opozycja poprzez ministra kultury miałaby zwołać Walne Zgromadzenie, następnie postawić TVP i Polskie Radio w stan likwidacji, a likwidatorzy mieliby zastąpić Mateusza Matyszkowicza i Agnieszkę Kamińską.