"Taniec z Gwiazdami" od kilku sezonów gości na antenie Polsatu. Wcześniej show produkował TVN.

Łącznie wyprodukowano aż 26. edycji show. Polsat wciąż nie poinformował, co z kolejną edycją. Początkowo miała się odbyć jesienią, ale poinformowano o tym, że przygotowania potrwają dłużej i show wyemitowane zostanie dopiero na wiosnę.

Reklama

W rozmowie z Pudelkiem Rinke Rooyens, którego firma Rochstar produkuje show, że widzów może czekać naprawdę niezłe widowisko. Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami powstają plany stworzenia specjalnej edycji "Tańca z Gwiazdami", w której wystąpiłyby najlepsze pary z ostatnich 18 lat.

Jesteśmy w trakcie negocjacji z Polsatem na temat sezonu "Taniec z Gwiazdami All Stars". Wybrani finaliści z poprzednich edycji, zarówno z TVN-u, jak i z Polsatu znowu zmierzyliby się w pełnym nostalgii starciu. To byłoby największe rodzinne show taneczne w kraju. Chcemy także przygotować osobną mini-serię, w której pokazalibyśmy ponownie najpiękniejsze występy z ostatnich lat, a gwiazdy i tancerze za nie odpowiedzialne komentowaliby je i opowiedzieli, jakie emocje im wtedy towarzyszyły - mówi Rooyens.

Dodaje, że Polsat wciąż nie podjął decyzji.

To na tę chwilę nasze pomysły. Czekamy na decyzję ze strony Polsatu - mówi Rinke.