Edward Miszczak dyrektorem programowym Polsatu został w styczniu 2023. Zastąpił na tym stanowisku Ninę Terentiew, która pozostała w zarządzie stacji.

Reklama

Pierwszych zmian nowy dyrektor dokonał w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Z show pożegnała się Katarzyna Skrzynecka a w ramach solidarności z nią odszedł Piotr Gąsowski. Z kolei na początku maja media obiegła wiadomość, że program "Nasz nowy dom" nie będzie miał już prowadzącej w osobie Katarzyny Dowbor.

Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska. Teraz zmiany dotknęły show kulinarny "Hell's Kitchen". Program znika z anteny a jego prowadzący, czyli Mateusz Gessler będzie miał nowy show w stacji TV4.

Reklama

Jaki nowy program poprowadzi Mateusz Gessler?

Format będzie nosił tytuł "Para do gara".

W każdym odcinku widzowie będą przyglądać się kulinarnym zmaganiom trzech par. Rodzeństwa, małżeństwa czy przyjaciele będą walczyć o nagrody pieniężne. Za każdym razem Mateusz Gessler zaprezentuje jeden przepis na danie. Uczestnicy będą musieli zapamiętać go i przekazać recepturę swoim partnerom.

Na wykonanie zadania wszyscy będą mieć tylko 60 minut. Dania będą oceniane przez panie i szefa kuchni. Pierwsze odcinki mają być wyemitowane już jesienią.