"Ninja Warior Polska" to program, w którym zawodnicy muszą się wykazać sprawnością fizyczną. Tory przeszkód, które pokonują, są naprawdę wymagające - często do tego stopnia, że trudno sobie wyobrazić, aby można było je pokonać bez solidnego przygotowania lub wyjątkowych predyspozycji.

Reklama

Okazuje się jednak, że niektórzy śmiałkowie podejmują się wykonywania tych zadań "prosto z marszu" - a przynajmniej tak uważają internauci, którzy krytykują "popis" Sonii Bohosiewicz w ostatnim odcinku programu. Kontrowersje wokół jej udziału w programie pojawiły się już wcześniej - kiedy tylko aktorka ogłosiła, że będzie w nim występować. Od razu powątpiewano w jej umiejętności i teraz czarne wizje internautów ziściły się.

Aktorce udało się pokonać jedynie pierwszy stopień rywalizacji, po czym od razu podjęła decyzję o wycofaniu się z dalszej gry i wróciła na start.

Internauci komentujący nagranie z jej udziałem zamieszczone na profilu programu na Instagramie nie kryją złych emocji. Piszą, że zapraszanie do tego rodzaju programu przypadkowych osób jest żałosne, że tzw. gwiazdy wszystko psują i że nie oglądanie tego nie ma sensu.

Reklama

Zobaczcie "sławetny" występ Sonii Bohosiewicz w "Ninja Warior Polska".