Międzynarodowe sukcesy Sary James, Roksany Węgiel i Viki Gabor to najlepszy dowód, że w polskich dzieciach drzemie niepowtarzalny muzyczny talent, którym są w stanie zachwycić i poruszyć miliony widzów, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W szóstej odsłonie „The Voice Kids” Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wyłowią najlepsze muzyczne perełki, które śladem zwyciężczyń poprzednich edycji będą miały szansę zawojować świat!

Reklama

Na uczestników najnowszej odsłony, która rozpocznie się już w najbliższą sobotę, czeka wielka niespodzianka. Na najlepszych z najlepszych, którzy staną w finale na podium, czekać będzie nagroda pieniężna. Dotychczas 50 tysięcy złotych otrzymywał wyłącznie zwycięzca. W szóstej odsłonie dzieci, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce dostaną odpowiednio 30 i 20 tysięcy złotych na rozwój talentu!

Nowa seria to także jeszcze więcej emocji i występy jeszcze większej liczby dzieci. Ze względu na ogromną popularność programu podjęto decyzję o wydłużeniu najnowszej edycji o jeden odcinek. Od soboty widzowie będą mogli oglądać Przesłuchania w Ciemno przez sześć, a nie tak jak to było dotychczas przez pięć tygodni. To właśnie w pierwszym etapie programu trenerzy skompletują 18-osobowe drużyny, które następnie zaprezentują się w Bitwach. Spośród nich sześć osób z każdego teamu trafi do etapu Sing Off. Ostatecznie w wielkim finale programu na scenie zaśpiewa troje uczestników z drużyny każdego trenera. Najlepiej śpiewające dziecko szóstej edycji „The Voice Kids” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Niezmiennie w roli prowadzących zobaczymy Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela, którzy będą wspierać młodych uczestników na każdym etapie muzycznego show telewizyjnej Dwójki. Nie zabraknie także byłych uczestników „The Voice Kids”, którzy są z nim związani do dziś. Tuż przed wejściem na scenę w trakcie Przesłuchań w Ciemno uczestnikom towarzyszyć będzie Antek Scardina, a Oliwier Szot ponownie wręczy zaproszenia do udziału w programie.

Premiera najnowszej edycji „The Voice Kids” już w sobotę 25 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.