W lipcu ubiegłego roku Magda Mołek zaskoczyła widzów ogłaszając, iż odchodzi z programu "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka czuła się zmęczona po urodzeniu drugiego dziecka i postanowiła zrezygnować z prowadzenia porannej audycji. Wraz z nią podobną decyzję podjął jej ekranowy partner Marcin Meller.

Reklama

Wielbiciele Mołek wciąż mogą oglądać ją na ekranie w talk show "W roli głównej", jednak wciąż brakowało im występów dziennikarki w śniadaniowej audycji. W końcu Magda zrobiła im niespodziankę i z okazji swoich urodzin postanowiła ponownie pojawić się w "Dzień Dobry TVN"

Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN☀️Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat 😁 À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro 🎂Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu 😉 #staytuned #surprise #birthdaygirl - zapowiedziała wczoraj na Instagramie

Gospodarzami dzisiejszego wydania DDTVN byli Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Kiedy Magda Mołek połączyła się z nimi z własnego domu, od razu złożyli jej urodzinowe życzenia i pokazali tort oraz kwiaty, które zostały do niej wysłane.

Zgodziłam się zrobić przegląd prasy, bo 15 lat pracowałam w tym miejscu, które kocham - wyznała jubilatka, która skończyła dziś 44 lata.

Niestety wizyta Mołek w "Dzień Dobry TVN" była okazjonalna i nic nie wskazuje na to, że dziennikarka wróci do porannej audycji na stałe.