Edward Miszczak: TVN nie sprzyja żadnej opcji politycznej, staramy się iść środkiem

| Aktualizacja:

Czy Grażyna Torbicka zostanie nową twarzą TVN? Czy Jarosław Kuźniar podjął dobrą decyzję, odchodząc z telewizji do Internetu? Jak Piotr Kraśko przekonał do siebie nowego pracodawcę? I w końcu, czy polskie stacje telewizyjne sprzyjają konkretnym opcjom politycznym? Odpowiedzi na te pytania udzielił dziennikowi.pl dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

wróć do artykułu
  • ~Wojtek
    (2016-08-03 09:25)
    "Edward Miszczak: TVN nie sprzyja żadnej opcji politycznej" No to ja chyba jakiś inny TVN odbieram, a szczególnie Fakty.
  • ~pamiętliwy
    (2016-08-03 09:41)
    Edward Miszczak: "Czy dziennikarstwo polega tylko na robieniu rozmów z politykami? Jeśli tak, to ja ******* takie dziennikarstwo." Słusznie. A jak nie ma o czym rozmawiać z politykami, to można coś wygrzebać w śmietniku. N.p. puste butelki po piwie...
  • ~WERT
    (2016-08-03 09:46)
    KLAMCZUCH- co tydzien podejmuje proby ogladania ich dziennika- NIESTETY KLAMIA JAK PSY- A POHANKE SZCZEKA JAK SUKA
  • ~adam
    (2016-08-03 09:48)
    dobrze, że to hasło o "nie sprzyjaniu" wrzuciliście do działu rozrywkowego. jeszcze by ktoś to chciał wziąć na poważnie.
  • ~Jimmy Bounce
    (2016-08-03 10:00)
    No tak obleśnych twarz jak TVN nie ma nigdzie w Polsce, chyba że....w Newsweeku
  • ~v7
    (2016-08-03 10:01)
    Weź tabletki Edek i od Polski się odp... Dosyć kłamstw i oczerniania. Ciesz się, że sporo udało wam się namieszać, teraz się nie wybielaj telewizjo FOZZu.
  • ~andrzej
    (2016-08-03 10:07)
    Od kiedy środek jest koszerny? Od afery Rywina?
  • ~samo zło
    (2016-08-03 10:20)
    .....tvjen ....szambo , judzenie, szczucie, szczuje .....tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sk
  • ~Helena
    (2016-08-03 10:26)
    I jak tu wierzyć TVN-owi?????? żałosny ten pan.
  • ~yayco
    (2016-08-03 10:38)
    to ja reflektuje na karpia po zydowsku ...........moze byc o 3
  • ~rafal
    (2016-08-03 10:47)
    Michnik+Kiszczak=Miszczak
  • ~gig
    (2016-08-03 10:52)
    Facet E.M. uwierzył we własne kłamstwa. Taka też wartość głoszonych przez niego ocen i sądów o bezstronności politycznej TVN. Zaraz,zaraz a jak to było z tow. Walterem i rekomendacją Urbana?
  • ~juz nie tvn tylko tvp ogladam
    (2016-08-03 10:55)
    odnosze wrazenie, ze to wywiad o jakims charytatywnym przytulku dla bezrobotnych -uwazam, ze tvn sie konczy, ze bedzie potrzebowac srodkow z takich zrodel jak gazeta wyborcza..jeszcze pare lat sie pobujaja.....juz widac na portalu, ze najwieksze czlowki to o pogodzie, tvn -moim zdaniem to najmniej opiniotworcze medium w Polsce -konstruktor porazki PO i Komorowskiego - tak wyszlo.
  • ~andrzej
    (2016-08-03 10:59)
    Zwłaszcza Stokrotki chodzą środkiem!!
  • ~q
    (2016-08-03 11:12)
    W sumie przyjmując, że wszystko co z tvn to kłamstwo to facet mówi prawdę
  • ~Adam M
    (2016-08-03 11:19)
    TuskVisionNetwork - i wszystko jasne. Kto trzyma pana Edwarda ?. Widzę w artykule zawiadomienie o przestępstwie - pan Edward sugeruje że warto zrobić przeszukanie w firmie TVN - a znajdzie się ciało prawicowego dziennikarza cytuję "jak by Pani głębiej poszukała"
  • ~XYZ
    (2016-08-03 11:37)
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????????????
  • ~BOLEK
    (2016-08-03 11:43)
    Cytat ,, Nie da się jednak przenieść wszystkich ,, co ten konus gada - tak jak by to on rządził całą Polską czyżby ze wzgórz Golan ?
  • ~pardons
    (2016-08-03 11:45)
    telewizja dla ubekow
  • ~Mariusz
    (2016-08-03 12:13)
    Totalnie zakłamana, szkodliwa społecznie, założona przez byłych ubeków stacja. Dodatkowo debilizująca ludzi kretyńskimi, żenującymi produkcjami, gdzie godności człowieka to towar w cenie margaryny. Oglądanie tego to dowód na słabość umysłu i podatność na manipulację.

Może zainteresować Cię też: