10 par na kilkanaście tygodni przeniesie swoje dotychczasowe życie do kontenerów na placu budowy w Starej Wsi pod Warszawą. To właśnie tam, wspólnymi siłami, cegła po cegle, będą budować swoje wymarzone cztery kąty. Czeka ich wielkie wyzwanie, bo do wzniesienia i urządzenia jest dom o powierzchni aż 315 m2.

Reklama

O tym, która z par przejdzie do następnego odcinka zdecydują sami uczestnicy. Ale upragniony dom może wygrać tylko jedna z nich. Zwycięski duet, podczas wielkiego finału na żywo, wybiorą widzowie.

Zapowiada się niezwykle ekscytujący program. Mamy dziesięć różnorodnych par, w wieku od 25 do 60 lat. Każda z nich jest zdeterminowana, żeby zdobyć klucze do wymarzonego domu. Uczestników czeka bardzo ciężka i mozolna praca - tu wszystko dzieje się naprawdę, a budowanie domu własnymi rękami to momentami ekstremalne doświadczenie, zwłaszcza dla osób, które do tej pory nie miały z tym nic wspólnego. Na szczęście będą ich wspierać Wiesiek „Złota Rączka” Skiba oraz architekt Hernan Gomez – tłumaczy Ula Chincz, prowadząca program.

"Dom Marzeń" oparty jest na brytyjskim formacie. Reality show podbiło serca widzów na całym świecie. Program emitowany był m.in. w Anglii, Francji, Czechach, Norwegii czy Chile.
Pierwsza polska edycja już od 25 czerwca – w każdą sobotę o godz. 20.00 na antenie TVN.

Oto uczestnicy programu:
1. Marzena i Richard Mitan- Abel z Zakopanego
2. Ewa i Robert Gałat z Łodzi
3. Agnieszka Soboń i Jarosław Stężewicz z Mrokowa k. Warszawy
4. Tomasz Kok i Filip Misiewicz z Warszawy
5. Iwona i Grzegorz Pietrzak z Jarocina
6. Aleksandra Stępień i Piotr Gromek z Warszawy
7. Patrycja Parzych i Robert Grabowski ze Starej Wsi
8. Magdalena i Bogusław Madej z Żyrardowa
9. Aleksandra i Adam Nowak z Bydgoszczy
10. Aleksandra i Rafał Melich z Marek

TVN