W wakacyjnej ramówce TVN widzowie zobaczą kilka nowości. Już w czerwcu 12 dziewczyn, które do tej pory nie stroniły od hucznych i zakrapianych imprez, wulgarnego języka, czy wyzywających zachowań, rozpocznie swoją przygodę życia z "Projektem Lady". Czy Małgorzacie Rozenek i towarzyszącym jej w programie mentorkom, uda się przekonać zbuntowane uczestniczki do zmiany stylu życia? Która z nich, dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy, zasłuży na tytuł prawdziwej damy?

Reklama

Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji widzowie będą mogli zobaczyć także bitwę o własny, w pełni urządzony dom. W programie "Dom Marzeń" 10 par stanie do walki o spełnienie swojego największego marzenia – posiadania własnych czterech kątów. Droga do nagrody nie będzie jednak łatwa. To uczestnicy programu wspólnymi siłami będą musieli zbudować dom swoich marzeń! Ale tylko jedna z par będzie mogła zamieszkać w nim na stałe. O tym, kto otrzyma klucze zdecydują widzowie. Program poprowadzi Ula Chincz.

Wśród letnich nowości pojawi się także kolejny program z portfolio Scripps Networks Interactive wyprodukowany przez TVN. W nowej produkcji "Polowanie na mieszkanie" Dorota Szelągowska przemierzy kilometry marketów budowlanych w poszukiwaniu tych, którzy chcieliby coś zmienić w swoich mieszkaniach, ale kompletnie nie wiedzą jak się za to zabrać. W każdym odcinku wybierze jednego szczęśliwca, któremu wyremontuje najbardziej nielubiane przez niego pomieszczenie.

Będziemy wprowadzać nowe programy do ramówki przez cały rok. Produkujemy więcej po to, żeby zawsze mieć pod ręką nowości. Jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia jest na to zapotrzebowanie ze strony widzów i reklamy. Dlatego lato w TVN będzie gorące od premier – tłumaczy Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

W wakacyjne wieczory na widzów czekają także premierowe odcinki sztandarowego serialu TVN "Na Wspólnej". Dużo niespodzianek dla widzów programu przygotowała także redakcja "Dzień Dobry Wakacje". Ciekawe wywiady z interesującym i głośnymi nazwiskami oraz ważne i kontrowersyjne tematy w każdy weekend na antenie TVN. Na liście wakacyjnych nowości pojawi się także kolejna edycja "Projektu Plaża".

Reklama