Zdjęcia do jesiennych odcinków produkcji TVN Singielka” rozpoczynają się w poniedziałek 13 czerwca.

Reklama

W odcinkach, które zobaczymy jesienią, Elka (w tej roli Paulina Chruściel) niezmiennie szuka tego jedynego. Mimo wielu wątpliwości nadal spotyka się z Konradem Wilczyńskim (Paweł Ciołkosz), który nieustępliwie walczy o jej serce. Jednocześnie w polu widzenia Elki cały czas znajduje się Tomasz (w tej roli Mateusz Janicki), który powoli zaczyna podążać za głosem serca. Miłosne perypetie to nie jedyne zmartwienie tytułowej Singielki. Elka marzy o otwarciu własnego portalu i mimo przeciwności losu, bardzo walczy o sukces swojego nowego przedsięwzięcia.

Równie ekscytujące przygody spotkają pozostałych bohaterów: siostrę Natalię (Julia Kamińska), serdeczną przyjaciółkę Monikę (Anna Oberc) i nadopiekuńczą Sławę (Dorota Pomykała). Na widzów czekają nagłe oświadczyny, szalony wieczór panieński, przedślubne perypetie, oraz wymarzony ślub. To wszystko już jesienią.

Za nami już sto czterdzieści odcinków i tysiąc perypetii Singielki i jej przyjaciół. Elka ma coraz mniej czasu na znalezienie miłości i coraz bardziej jej pragnie. A ta jest na wyciągnięcie ręki- Singielka musi tylko w to uwierzyć i nabrać odwagi – komentuje Karolina Izert, producenta serialu. Cieszymy się, że nasz serial ma swoich wiernych fanów. W kolejnych odsłonach zamierzamy jeszcze bardziej ich zaskakiwać, bawić i wzruszać – dodaje producentka.

Reklama