Agata Młynarska żegna się z programem "Świat się kręci"? Te wpisy zaniepokoiły widzów

O zwolnieniu Agaty Młynarskiej z programu "Świat się kręci" media plotkują od początku roku. Kiedy do oficjalnej wiadomości podano, że nową prowadzącą show została Anna Popek, spekulacje przybrały na sile. Ostatnie wpisy Młynarskiej na Facebooku, dla wielu jej fanów są potwierdzeniem tego, że dziennikarka rozstaje się z Telewizją Polską.

wróć do artykułu
  • ~Ewa
    (2016-04-14 11:15)
    Agata Młynarska jest tzw dobrym duchem programu Świat się kręci już po odejściu p.Kurzajewskiego program coś stracił lubię Orzecha ale to nie to teraz oglądam tylko odcinki z Agatą jeśli jej nie będzie nie będę oglądać tego w ogóle to był jedyny oglądany przeze mnie program TVP 1 i 2 ! Kurski pozbawił nas telewizji!
  • ~baca47
    (2016-04-14 11:30)
    a ja bede ogladal dlatego ze nie ma juz kurzajewskiego amoze bedzie kur...ski
  • ~Yogi
    (2016-04-14 11:57)
    Była w porządku nie zajmowała się polityką nie była upierdliwya porostu robiła to bardzo dobrze co lubiła
  • ~starzyk
    (2016-04-14 12:00)
    Wykonawcy DOBREJ ZMIANY ,co was opętało ?Czas na opamiętanie!!!
  • ~Korio.
    (2016-04-14 13:39)
    Pewnie zastąpi Ją sam wielki Prezes w ramach tzw. dobrej zmiany.
  • ~thor
    (2016-04-14 16:45)
    glupia byla i tyle
  • ~kaszub
    (2016-04-14 18:05)
    Wreszcie.
  • ~ppzbb
    (2016-04-14 22:03)
    Mam nadzieję że już nigdy nie będzie w TV
  • ~vp
    (2016-04-15 02:03)
    Jestem bezstronny ,ale muszę przyznać pani Popek nigdy nie wzbudzała mojej sympatii do swojej osoby szeroko rozumiejąc rolę opowiadaczki telewizyjnej .Nie budzi to mojego zainteresowania ,nie oglądam reżimowego ***** ,niestety płacę za te kacze odchody .
  • ~a
    (2016-04-15 08:14)
    Tyle ludzi skacze kolo Mlynarskiej by poprawic jej urode. Oj bedzie jej tego brakowalo
  • ~Romano
    (2016-04-16 00:01)
    Popek to fajna babka i ładnie prowadzi, nigdy nie świruje, jak się pomyli to nie tłumaczy się, tylko uśmiecha.
  • ~Genitaliusz
    (2016-04-16 18:35)
    Wielbicielka feministek i uchodźców.
  • ~sowa
    (2016-04-17 11:59)
    już za długo mizdrzyła się do widzów,a ten jej dekold był po prostu nieelegancki,nie bedziemy tęsknić za p.AM.
  • ~ Zmartwiona tym co się dzieje
    (2016-04-17 13:33)
    Jeszcze kilka miesięcy i TV publiczne będą oni sami oglądać to znaczy PIS ijego stali zwolennicy bo będą tam same kłamstwa obłuda i niechęć do innych ludzi którzy inaczej mysla
  • ~JANKA
    (2016-04-20 10:54)
    TRZEBA WYCZYŚCIĆ TĄ STAJNIĘ AUGIASZA - TVP - DO KOŃCA Z RESORTOWYCH DZIECI . DOŚĆ TYCH MIERNOT ZATRUDNIONYCH ZA NASZE PIENIĄDZE - MAJĄ WIELE KOMERCYJNYCH STACJI - ALE JAK DOTĄD ŻADNA ,, GWIAZDA " NIE ZNALAZŁA NIGDZIE PRACY ! NIECH SPRÓBUJĄ ŻYĆ ZA 1200 ZETA JAK MILIONY POLAKÓW !
  • ~basia
    (2016-04-24 20:52)
    tak Popek wylatała za Kurskim nie lubię jej nie będe tego oglądac
  • ~Hanys
    (2016-04-28 12:46)
    Fajna babka.Szkoda.Proponuję w zamian krysie pawłowicz i życzę miłego oglądania.
  • ~anusia
    (2016-04-30 13:53)
    Agata jest OK ale jej siostra robi wszystko zeby jej zaszkodzic.To tyle w tym temacie.
  • ~emerytka
    (2016-05-05 14:43)
    Pani Agato bez pani to już nie program .Pani Anna jest sztuczna nie lubię jak ona prowadzi .Mam nadzieję że jeszcze zobaczę P.Agatę w równie dobrym programie w innej stacji a niedługo wszystko poprowadzi wielebny kurak-burak .
  • ~obserwator
    (2016-05-05 18:23)
    Jeszcze troszkę trzeba dać czasu decydentom aby poza nawias wywalili 81 % polskiego społeczeństwa. Pozostałe 19 % będzie społeczeństwem zasługującym na Order Orła Białego !