Kiedy Anna Popek dołączyła do grona prowadzących "Świat się kręci", stacja TVP1 zapewniała, że Agata Młynarska wciąż będzie prowadzącą. Wpisy dziennikarki zaniepokoiły jednak widzów, którzy uważają, że są one formą pożegnania z programem.

Reklama

We wtorek na profilu Młynarskiej pojawił się taki post:

Jeśli macie ochotę na oglądanie programu "Świat się kręci" z udziałem mojej skromnej osoby jako jego gospodyni i współautorki, to w tym miesiącu zapraszam jeszcze jutro - 13-go (mam nadzieję, że nie będzie pechowo), 20-go i 28-go. W pozostałe dni Świat kręci się beze mnie, jak zawsze o 18.30 w TVP1. Do zobaczenia

Dziś zaś dziennikarka zamieściła wpis, w którym dziękuje za współpracę ekipie, która dbała o jej wizerunek w programie:

Program "Świat się Kręci"przygotowujemy w redakcji firmy Rochstar ( przy Wale Miedzeszyńskim). Kiedy scenariusz jest już prawie gotowy, a ostatnie szlify robi wydawca, ja pędzę na Woronicza do fabryki.Tam, w garderobie, czeka na mnie moja kochana drużyna dziewczyn, które odpowiadają za mój wygląd. Pracuję z nimi od wielu, wielu lat. Okazują mi ogromną serdeczność, cierpliwość i oddanie. Spędzam z nimi najważniejsze chwile przed programem. Przegadałyśmy tysiące godzin. Tyle samo prześmiałyśmy i przepłakałyśmy. Na zdjęciu nie ma Piotrka Konckiego, mojego stylisty, który zawsze wie jak mnie ubrać i zmotywować nawet wtedy, kiedy już na nic nie mam siły. Maluje mnie Kasia Piechocka, czesze Ania Cagiel na zmianę z Anetą Kunc z Cagiel Team, a prawą ręka Piotra jest młodziutka, arcyzdolna Marylin. Dziekuję Wam za wasze zawodowstwo i oddanie!

Pod tym postem dziennikarki pojawiły się komentarze widzów, którzy zapewniają, że po jej odejściu z programu, przestaną go oglądać.

Zarówno Agata Młynarska, jak i stacja TVP1 nie potwierdzają oficjalnie zakończenia współpracy. Czy wpisy dziennikarki mogą jednak świadczyć o tym, że lada moment możemy spodziewać się takiego komunikatu?