W rozmowie z portalem plejada.pl, Krupińska wyznała, że zgodziła się zostać gospodynią "Kliniki urody", ponieważ program porusza bliskie jej tematy:

Reklama

Wybrałam to, w czym czuję się dobrze, bo gdybym miała mówić o samochodach to bym odmówiła. Uroda to wdzięczny temat - testujemy nowe produkty i zabiegi. Kobiety uwielbiają tematy urodowe, a w czasach gdy nikt nie ma czasu ani pieniędzy na wizyty u kosmetyczki w cenie są domowe porady. Myślę, że pasuję do tej stacji i tego programu. Oglądałam go od czasów bycia nastolatką. Dano mi duży pakiet zaufania i mam nadzieję, że go wykorzystam.

Miss Polonia zapewnia jednak, że sama nie zabiegała o pracę w telewizji

Nie chcę być odbierana jako ładna dziewczyna, która nie ma nic do powiedzenia. Gdy udzielałam wywiadów starałam się odczarować ten mit dziewczyny lalki, która się tylko ładnie uśmiecha. Może ktoś wtedy zauważył mój potencjał? Ja się nie pchałam drzwiami i oknami. To do mnie wykonano telefon – powiedziała.

Jak Paulina Krupińska poradzi sobie w roli prezenterki telewizyjnej, przekonamy się już w marcu, kiedy nowe odcinki "Kliniki urody" pojawią się na antenie.