Prezenterka i ogrodniczka, znana widzom z poradnika "Maja w ogrodzie" tym razem nie będzie sadzić ani podlewać, nie będzie też odwiedzać ogrodów. W nowym programie to właściciele ogrodów przyjadą do Mai.

Reklama

To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie – mówi Maja Popielarska. Do tej pory to ja gościłam w ogrodach, teraz mogę porozmawiać z gośćmi na naszej werandzie, w naszym wirtualnym studiu. To będą niezwykle ciekawe rozmowy, bo sami goście to osoby interesujące, o nietypowych pasjach. Jesteśmy ciekawi, jaki wpływ na ich życie i pracę ma przyroda. Mam nadzieję, że zdradzą nam co nieco!

Wspólnie z Mają, widzowie będą mogli sprawdzić, czy zaproszeni do programu artyści w ogrodzie raczej wypoczywają, czy poszukują inspiracji. Czy któryś z gości traktuje ogród tylko jako dodatkowy letni salon, czy raczej w kaloszach i z konewką ochoczo rusza do pracy?

Mamy nadzieję, że widzom spodoba się nasza nowa produkcja – powiedział Jakub Goller, szef kanału TVN Meteo, a jednocześnie pomysłodawca magazynu. Takiego programu jeszcze nie było, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami, będziemy chcieli przygotować kolejną serię "Szpilek i kaloszy".

W pierwszej serii powstaje 8 odcinków programu. Premierę przewidziano na niedzielę, 7 kwietnia, na godzinę 11:35. W tygodniu będzie można obejrzeć powtórki odcinka, magazyn pojawi się też na stronie tvnmeteo.pl.