Do niedawna Magda Gessler w TVN nie miała żadnej konkurencji. Teraz jednak na horyzoncie pojawiła się godna jej rywalka. Nową gwiazdą stacji TVN ma zostać Małgorzata Rozenek, czyli perfekcyjna pani domu. Świetnie wykształcona (pod koniec roku ma obronić doktorat) żona znanego i lubianego aktora Jacka Rozenka jest obiecującym materiałem na gwiazdę z prawdziwego zdarzenia. Rozenek już wkrótce może udowodnić, że nie tylko doskonale sprząta, ale i świetnie gotuje.

Reklama

Po studiach Małgosia zrobiła sobie tzw. gap year. Podróżowała po świecie. Dużo czasu spędziła we Francji. Odbyła tam nawet trzymiesięczny kurs gotowania u najlepszych szefów kuchni – zdradza Faktowi znajomy Rozenek. – Nigdy nie ukrywała swoich talentów kulinarnych. Wielu pracowników stacji próbowało jej ciasteczek i byli zachwyceni – dodaje.

Dla Magdy Gessler nie jest to dobra wiadomość. Tym bardziej, że Rozenek przyjaźni się z jej byłym kochankiem Piotrem Adamczykiem, który teraz zakłada konkurencyjne dla Gessler restauracje. – Piotr jest najlepszym przyjacielem Jacka. To właśnie on poznał go przed laty z Małgosią. Dlatego był potem świadkiem na ich ślubie – tłumaczy Faktowi znajomy Rozenek. Dla Gessler telewizyjne starcie z perfekcyjną panią domu będzie więc po dwakroć niewygodne.

Magda osób z zewnątrz się nie boi, ale bardzo nie lubi, gdy sytuacja zmusza ją do konkurowania z osobami z własnego środowiska – tłumaczy nam znajomy Gessler.

Która z pań zwycięży w rywalizacji o miano największej gwiazdy stacji TVN?

Michał Pieściuk / newspix.pl

>>>Czytaj także: Ubierz się jak Monika Brodka