Małe oszustwo w programie "Perfekcyjna pani domu" wytropił portal plotek.pl. Zdaniem jego redaktorów, zjawiskowo piękny i nienagannie utrzymany dom w Strzeniówce, do którego Małgorzata Rozenek zaprasza wszystkie uczestniczki i który prezentuje jako własny, jest wynajmowany na potrzeby produkcji.

Reklama

Po tej samej rezydencji, Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu oprowadzała Kingę Burzyńską oraz widzów programu "Dzień dobry TVN" w cyklu prezentującym domy znanych osób. Rozenek pokazała wówczas "swoją" spiżarnię twierdząc, iż sama przygotowała znajdujące się w niej konfitury, opowiadała o salonie, w którym odpoczywa wraz z mężem i prezentowała zdjęcia swojej rodziny stojące na kominku. Tymczasem okazuje się, że piękna willa została wynajęta przez produkcję programu i nie jest domem Małgorzaty Rozenek i jej rodziny.

Portal plotek.pl postanowił skonfornować te informację w biurze PR stacji TVN Style. Redaktorom udało się jednak uzyskać dość enigmatyczną informację, iż dom w Strzeniówce należy do Perfekcyjnej Pani Domu, ale niekoniecznie do Małgorzaty Rozenek.

Czy widzowie programu "Perfekcyjna pani domu" poczują się oszukani?