W ostatnim odcinku programu Moniki Richardson i Romana Czejarka "Raz lepiej, raz gorzej" pojawiło się czworo jurorów programów typu talent show. Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba z "Must be the music", Alicja Węgorzewska z "Bitwy na głosy" i Dawid Woliński z "Top model" rozmawiali o zasadności istnienia takich produkcji oraz uczestnikach, którzy biorą w nich udział.

Jedną z konkluzji rozmowy było dojście do wniosku, że dzieci nie powinny pojawiać się w programach rozrywkowych, ponieważ absolutnie nie są gotowe na to, co niesie ze sobą nagła eksplozja popularności:

Ja walczę z bardzo młodymi ludźmi, którzy wygrywają w takich programach, walczę z tym, bo wiem jak to wygląda potem (...) To jest dramat, mało tego, to jest dramat dla tego dziecka - powiedziała Elżbieta Zapendowska

Jurorzy zostali także zapytani o największych, ich zdaniem przegranych programów talent show. Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba wskazali na Alę Janosz, zwyciężczynię pierwszego "Idola", natomiast Dawid Woliński przypomniał porażkę zawodową Pauliny Papierskiej, która jego zdaniem nie wykorzystała szansy, jaką była dla niej wygrana w 1. edycji "Top model".