Karolina Korwin-Piotrowska nie należy do najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych. Dziennikarka od początku przyjęła rolę dyżurnego krytyka polskiego show biznesu i mimo tego, iż jej uwagi są celne i inteligentne, nie przysparzają jej wielu przyjaciół i zwolenników.

Reklama

W ostatnim czasie Korwin-Piotrowskiej dość często zdarzało się krytykować programy rodzimej stacji, co ponoć bardzo nie spodobało się jej szefom. Jak donosi Super Express, dziennikarka została zwolniona z posady redaktor naczelnej portalu tvn.pl:

"Będzie pełniła funkcje redaktor naczelnej do końca miesiąca. Jest to spowodowane natłokiem pracy, jaki ma pani Karolina w związku ze swoją działalnością poza portalem" - powiedział w rozmowie z Super Expressem Karol Smoląg, rzecznik prasowy stacji TVN.

Tabloid dodaje także, że Korwin-Piotrowska nie może liczyć na posadę jurorki przy kolejnej edycji "Top model". Dziennikarka była ponoć trudnym współpracownikiem dla całej ekipy programu. Zdaniem Super Expressu, z tego właśnie powodu kolejna odsłona show o modelkach odbędzie się bez udziału krytycznej dziennikarki.

Czy widzowie zatęsknią za złośliwymi uwagami pani Karoliny?

TVN