Marcin Tyszka i Dawid Woliński to duet, który budzi tyle samo sympatii, co niechęci. Jedni uwielbiają ich za profesjonalizm i poczucie humoru, inni krytykują za promowanie anorektygo wizerunku kobiety oraz mało kulturalne obchodzenie się z kandydatkami na modelki. Szerszej publiczności dali się poznać w programie "Top model", gdzie bezlitośnie krytykowali mankamenty sylwetek młodych dziewcząt i deptali ich marzenia o karierze na światowych wybiegach.

Reklama

Na portalu wideoportal.pl pojawił się krótki wywiad z Dawidem Wolińskim podczas którego projektant zdradził, że wraz z Marcinem Tyszką szykują niespodziankę dla telewidzów:

To będzie zupełnie nowy program, taki jakiego jeszcze nie było w Polsce. Będzie na pewno oburzał, będzie rozśmieszał, będzie wzbudzał kontrowersje. Myślę, że będzie miał full spectrum możliwości jeżeli chodzi o reakcje ludzkie - opowiedział dumny projektant

Kiedy redaktor próbował doprecyzować i zapytał, czy będzie to program satyryczny, Woliński odpowiedział:

Nie, dlaczego satyryczny? My z Marcinem jesteśmy zabawni sami w sobie, gdzieś tam będziemy pokazywać sytuacje, w których się znajdujemy. Na pewno będzie dużo bardziej zabawny dla widzów niż dla nas.

Reklama

Jak sądzicie, jak będzie wyglądał program Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego?

Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI