Nad kolejną edycją show o modelkach zawisły czarne chmury. Najpierw z udziału w programie zrezygnowała Anja Rubik, teraz zaś wygląda na to, że pozostali członkowie jury raczej nie zdecydują się na dalszą współpracę w tym samym składzie. Na wojenną ścieżkę weszli Karolina Korwin-Piotrowska oraz Dawid Woliński i Marcin Tyszka.

Reklama

Punktem zapalnym sporu okazał się incydent, który miał miejsce w trakcie castingów do ostatniej edycji programu. Dawid Woliński na oczach całej polski dotykał wówczas piersi jednej z uczestniczek, by sprawdzić, czy nie są one przypadkiem dziełem chirurga plastycznego. Takie zachowanie projektanta nie spodobało się nie tylko opinii publicznej, ale również jego koleżance z jury, Karolinie Korwin-Piotrowskiej.

W wywiadzie dla Newsweeka dziennikarka powiedziała: Gdybym była na miejscu tej macanej dziewczyny, Woliński nie miałby jedynek i trzymał się z bólu za jaja.

Dodatkowo, w rozmowie z magazynem "Flesz" Korwin-Piotrowska skarżyła się na fakt, że opinia publiczna oceniała ją przez pryzmat tego, co w programie "Top model" robili jej koledzy jury:

Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów

Reklama
Newspix / MARCIN GADOMSKI

Te komentarze nie spodobały się Dawidowi Wolińskiemu, który na swoim profilu w portalu Facebook odpowiedział:

to chyba nie wymaga komentarza...pierwsza NIECELEBRYTKA Z CELEBRYTEK moja kolezanka Karolinka ;-)...chyba ktos tu zazdrosci Angelice ;-) co myslicie o takim podejsciu Karoliny ? Czy warto byc takim na serio ? krytykowac wszystko i wszystkich ;-) ? (pisownia oryginalna)

Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI

W obronie kolegi stanął także kolejny juror "Top model", Marcin Tyszka:

badzo mi sie podoba- ze Karolinka w koncu przynala sie , ze nie pasuje tutaj .... i to nie produkcja programu ma szukac dla niej miejsca... bierze kase...powinna dac cos od siebie...przede wszystkim troche dystansu i poczucia humoru ...tego niestety zabraklo u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki..... zeby tylko jakis facet chcial ja zmacac...

Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI

Po tej wymianie zdań trudno sobie wyobrazić, że jury miałoby jeszcze kiedykolwiek wystąpić w takim samym składzie. Jak sądzicie, kogo nie zobaczymy w kolejnej edycji "Top model"?

Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI