"Ten film jest dla mnie bardzo ważny, to duży projekt i chciałbym żeby wszystko było w nim idealne. Na mnie jako na reżyserze spoczywa więc wielka odpowiedzialność. Poza tym ten film będzie w pełni wyprodukowany przez moją firmę producencką „Cezar”, w związku z tym traktuje „Weekend” jak moje własne dziecko – mówi nam artysta.

Reklama

Film opowiadać będzie o przygodach dwóch amatorów „łatwego życia”. Nie zabraknie w nim miłości, kina akcji i dobrego humoru. Obok dwóch głównych bohaterów pojawi się również tajemnicza piękność. Co, jak mają nadzieję twórcy, doda filmowi smaczku. Pazura postawił też na dobrych i sprawdzonych artystów. "W filmie zobaczymy świetnych aktorów, takich jak Paweł Wilczak czy Olaf Lubaszenko. Mogę liczyć nie tylko na ich wielki profesjonalizm, ale i rady, w razie gdybym ich potrzebował" – śmieje się Pazura.

Żeby jednak przygoda reżyserska Pazury mogła się zacząć, aktor musiał wręcz stawać na głowie. Choć scenariusz jest gotowy od kilku lat, wciąż brakowało pieniędzy i w konsekwencji film musiał długo czekać na swój moment. Mimo że nazwisko Pazura od lat jest znane w branży, szukanie sponsorów okazało się karkołomnym zadaniem. Na szczęście się udało, więc Cezary Pazura mógł wreszcie zająć się szukaniem aktorów i kompletowaniem obsady.

>>> Tak imprezuje Polański w Szwajcarii. Pierwsze zdjęcia