Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Znani wegetarianie i rowerzyści drwią z wypowiedzi ministra Waszczykowskiego

4 stycznia 2016, 14:27
Oto wypowiedź ministra Waszczykowskiego, która zrobiła z niego pośmiewisko sieci: "Poprzedni rząd realizował tam (w mediach) określony lewicowy program. Tak jakby świat według marksistowskiego wzorca musiał automatycznie rozwijać się tylko w jednym kierunku - nowej mieszaniny kultur i ras, świata złożonego z rowerzystów i wegetarian, którzy używają wyłącznie odnawialnych źródeł energii i walczą ze wszelkimi przejawami religii. To ma niewiele wspólnego z tradycyjnymi polskimi wartościami".
Oto wypowiedź ministra Waszczykowskiego, która zrobiła z niego pośmiewisko sieci: "Poprzedni rząd realizował tam (w mediach) określony lewicowy program. Tak jakby świat według marksistowskiego wzorca musiał automatycznie rozwijać się tylko w jednym kierunku - nowej mieszaniny kultur i ras, świata złożonego z rowerzystów i wegetarian, którzy używają wyłącznie odnawialnych źródeł energii i walczą ze wszelkimi przejawami religii. To ma niewiele wspólnego z tradycyjnymi polskimi wartościami". / AKPA/Facebook
Minister Spraw Zagranicznych, Witold Waszczykowski udzielił wywiadu niemieckiej prasie, w której "lewacki program" poprzedniego rządu, przeciwstawił hołdowanym przez PiS tradycyjnym, polskim wartościom. Polityk, do grona "lewaków" zaliczył miedzy innymi rowerzystów i wegetarian. Jego słowa zostały bezlitośnie wyśmiane przez internautów oraz znane postaci.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama