Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Mikołaj Lizut znów w ogniu krytyki: Cham i ignorant

30 października 2015, 08:32
Mikołaj Lizut jest nie tylko redaktorem naczelnym Rock Radia, ale także ekspertem od show biznesu, występującym w programie Agnieszki Szulim "Na językach". To w tej audycji dziennikarz wygłosił opinię, za którą obecnie jest mocno krytykowany przez ludzi związanych z branżą mody. Poszło o tę wypowiedź: "Podobno Polska słynie z talentów w modelingu. A jaka to ciężka praca! Trzeba pamiętać: najpierw lewa noga, potem prawa, potem która? Lewa? Te waciki z wodą trzeba jeść. Społeczna premia za wykonywanie tego zawodu jest niewspółmierna. Mówi się, że modelka ma mieć talent. Jaki, k..., talent? Ma mieć ładnego ryja i zgrabną dupę. To jest jakieś pieprzenie bez sensu. Osobowość trzeba mieć, jaką, k..., osobowość? Że to lata pracy, żeby osiągnąć coś tam. Wystarczy mieć ładnego ryja!
Mikołaj Lizut jest nie tylko redaktorem naczelnym Rock Radia, ale także ekspertem od show biznesu, występującym w programie Agnieszki Szulim "Na językach". To w tej audycji dziennikarz wygłosił opinię, za którą obecnie jest mocno krytykowany przez ludzi związanych z branżą mody. Poszło o tę wypowiedź: "Podobno Polska słynie z talentów w modelingu. A jaka to ciężka praca! Trzeba pamiętać: najpierw lewa noga, potem prawa, potem która? Lewa? Te waciki z wodą trzeba jeść. Społeczna premia za wykonywanie tego zawodu jest niewspółmierna. Mówi się, że modelka ma mieć talent. Jaki, k..., talent? Ma mieć ładnego ryja i zgrabną dupę. To jest jakieś pieprzenie bez sensu. Osobowość trzeba mieć, jaką, k..., osobowość? Że to lata pracy, żeby osiągnąć coś tam. Wystarczy mieć ładnego ryja! / AKPA
Mikołaj Lizut nie ma ostatnio dobrej passy. Jeszcze nie ucichły kontrowersje wokół skandalu z Jerzym Zelnikiem, za rozpętanie którego odpowiada dowodzone przez niego Rock Radio, a on już wplątał się w kolejną aferę.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama