Karolina Malinowska o swoim podziwie dla Anji Rubik napisała na blogu. Była modelka wspomina, jak poznała swoją sławną koleżankę:

Reklama

Nie pamiętam kiedy się spotkałyśmy po raz pierwszy, bo minęło wiele lat.

Widywałyśmy się na castingach i pokazach. Najbardziej mam w głowie te z Paryża. Piękna, trochę trzymająca się z dala od reszty Polek dziewczyna. Pewna siebie i zdeterminowana, w tym dobrym znaczeniu. Dążąca do perfekcji, ale nie za wszelką cenę. Zawsze zastanawiało mnie jak daje radę we francuskim liceum i świetnie łączy to z pracą.

Choć w tamtych czasach tej pracy było znacznie mniej niż teraz. Ot nastolatka kochająca Marylina Mansona i zaczytująca się w książkach (mój brat mówi, że wciąż masz jakieś Jego książki 😉 )…

Malinowska nie ma wątpliwości co do tego, że mimo ogromnego sukcesu, Anja wciąż pozostała życzliwą koleżanką:

Reklama

Dziś z tej grzecznej dziewczynki, wyrosła już trochę mniej grzeczna kobieta. Prawdziwa ikona. Perfekcjonistka. Osobowość. Na szczęście nadal ma w sobie tę samą życzliwość i uśmiech…

Jestem Jej wielką fanką. Patrzę na Nią z fascynacją i zastanawiam się, czy to jest ideał współczesnej kobiety?

Pod tym ciepłym komentarzem, Karolina Malinowska zamieściła wywiad z Anją Rubik, jaki udało jej się zrobić podczas Art and Fashion Forum w Poznaniu. Rozmowę możecie przeczytać TUTAJ.