Magda była uczestniczką ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wraz z Krzysztofem potwierdzili w rozmowie z ekspertkami, że zostają w małżeństwie.

Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nowego partnera?

W finałowym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Magda i Krzysztof zażartowali sobie, mówiąc, że postanowili się rozstać. Ze śmiechem przyznali, że to taki dowcip i oczywiście pozostaną w małżeństwie. Wkrótce okazało się, że jednak się rozstali.

"Otóż od 19 lipca nie jesteśmy już razem z Magdą" – oświadczył Krzysztof w mediach społecznościowych.

Reklama

"Jakie były okoliczności i powody rozstania zostawiam dla siebie. I nie zamierzam więcej tego komentować. Magdalenie życzę dużo dobrego w życiu prywatnym i zawodowym"- dodał.

Magda z kolei na pewien czas zniknęła z mediów społecznościowych. Jak później wyjaśniła swoim fanom, miała problemy ze zdrowiem, chorowała, a później "regenerowała siły".

Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nowego partnera?

Najwyraźniej wróciła już do formy. Kobieta zamieściła w mediach społecznościowych relację z zabawy sylwestrowej, na której widać, że u jej boku pojawił się już ktoś nowy. Na dodatek, na jednym z kadrów widać, jak tajemniczy mężczyzna całuje Magdę w policzek.

Uczestniczka show nie zdradziła żadnych szczegółów sylwestrowej nocy, jednak w komentarzu pod jednym z postów napisała enigmatycznie: "Pewien etap życia się zakończył. Jakbym nie spróbowała, to pewnie bym się zastanawiała. Jednak rzeczywistość jest taka, jaka jest".