Nowe władze Telewizji Polskiej podjęły decyzję o powrocie do starego tytułu, czyli "Sylwester z Dwójką". Poza nazwą nic się nie zmieniło.

"Sylwester z Dwójką" w Zakopanem

Pod nazwą "Sylwester Marzeń z Dwójką" widowisko organizowane było od 2017 roku. Wcześniej Telewizja Polska przygotowywała imprezy pod nazwą "Sylwester z Dwójką". Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, szefowie TVP zdecydowali się powrócić do starego tytułu, który pojawia się już nawet w nowych spotach reklamowych na antenie Telewizji Polskiej.

O zmianę nazwy apelowała też żona byłego prezesa TVP Joanna Kurska, podkreślając, że to ona wymyśliła nową nazwę "Sylwester marzeń z Dwójką".

Reklama

Poza tym dla publiczności i widzów przed telewizorami nic się nie zmieni. Wiadomo, że na scenie pod Tatrami wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska Roxie Węgiel, Viki Gabor, Blanka, Sławomir i Kajra, czy Zenon Martyniuk.

Sylwestrowy koncert TVP2 poprowadzą Izabella Krzan, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski. Transmisja "Sylwestra z Dwójką" rozpocznie się o godz. 19.50 na antenie na TVP2, zakończy się ok. 30 minut po północy. "Sylwester z Dwójką" od 20.20 będzie transmitowany także w TVP Polonia.