Pod koniec listopada Dorota Gardias zadebiutowała oficjalnie jako wokalistka singlem "Przed siebie". Popularna prezenterka pogody stacji TVN wcześniej wyda przez 10 lat śpiewała wraz ze swoim ojcem w zespole Quantes. Teraz wystąpi na koncercie kolęd.

Reklama

"Wspólne kolędowanie" z Gardias i Skórzyńskim

W wigilijny wieczór telewizja TVN pokaże koncert kolęd z udziałem kilkunastu gwiazd. Przy towarzyszeniu Orkiestry Sinfonia Varsovia wystąpią m.in. Beata Kozidrak, Kayah, Stanisław Soyka, Urszula, Natalia Szroeder, Natalia Kukulska, Piotr Kupicha czy Ewa Farna.

Koncert, który został nagrany w 100-letniej Bazylice pw. Najświętszego Serca Jezusowego na warszawskiej Pradze, poprowadzą Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński.

Prezenterka pogody i jeden z gospodarzy "Dzień Dobry TVN" także zaśpiewają. Jak podaje TVN, do występu przygotowywała ich Monika Malec, trenerka śpiewu, z którą oboje pracowali przy programie "Mask Singer". Gardias i Skórzyński zaśpiewają na głosy "Przybieżeli do Betlejem".

- Po raz pierwszy występowaliśmy na takiej scenie, z orkiestrą. To było nie tylko przeżycie, ale przede wszystkim wielki zaszczyt - mówi tvn24.pl Dorota Gardias.

- Razem z Krzysztofem jesteśmy jedynymi wykonawcami, którzy nie są profesjonalnymi artystami. To dowód, że śpiewać może każdy. Chodzi przecież o poczucie wspólnoty, energię płynącą prosto z serca – dodała prezenterka.

"Będzie bajkowo. Obiecujemy" - napisał na Instagramie Krzysztof Skórzyński.