W środę wyłączono nadawanie kanału TVP Info. Nie było głównego wydania "Wiadomości" TVP. Blady strach padł na pracowników telewizji, a teraz i na tych, którzy liczą na sylwestrową imprezę pod egidą telewizyjnej "Dwójki".

Reklama

"Sylwester marzeń z Dwójką". Na razie "działają bez zmian"

Na scenie pod Tatrami już za kilka dni mają wystąpić m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Roksana Węgiel, Viki Gabor i Zenon Martyniuk. Do prowadzenia sylwestrowego koncertu wyznaczeni zostali Izabella Krzan, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski.

Czy wszystko odbędzie się zgodnie z planem? Jak udało się dowiedzieć serwisowi Plejada, na razie cała ekipa pracuje bez zmian. W Zakopanem budowana jest scena na "Sylwestra marzeń z Dwójką". Jak się jednak okazuje, wszyscy czekają też na decyzje nowych władz TVP.

"Na razie działają bez zmian, choć czekają na nowego dyrektora programowego i jego ewentualne decyzje. »Sylwester…« będzie w jego rękach" – cytuje Plejada swojego informatora.

Zmian nie spodziewa się gmina Zakopane. "Do naszego Biura Komunikacji Społecznej w tej sprawie nie dotarły informacje o żadnych planowanych zmianach" - przekazała w rozmowie z serwisem Pudelek główna specjalistka wydziału kultury fizycznej i komunikacji społecznej Urzędu Miasta Zakopane, Agata Pacelt-Mikler.