Dom Małgorzaty Kożuchowskiej jest elegancki, a zarazem stonowany. Umiejętnie połączono w nim klasykę z nowoczesnością. Style, faktury i kolory nie mieszają się ze sobą, a co najwyżej uzupełniają.

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej. Klasyczna elegancja

Aktorka uwiła sobie rodzinne gniazdko wraz z mężem, synem i nieodłącznymi psami w domu jednorodzinnym pod Warszawą. Jak wyglądają wnętrza, wiemy ze zdjęć, którymi Małgorzata Kożuchowska dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Reklama

Dominują jasne szarości, beże i zawsze elegancka biel, przełamywana w niektórych pomieszczeniach wzorzystymi tapetami.

Elegancję zapewniają też sztukaterie, meble i gustowne dodatki. Zaliczyć do nich trzeba na pewno imponującą przeszkloną witrynę, którą wypełniają kryształy i porcelana.

To także "mięsisty", gruby dywan i zasłony, również w szarym kolorze, czy lustro w złotej ramie.

Sporo elementów wyposażenia i wystroju wnętrz pochodzi od znanych, luksusowych marek, jak chociażby klasyczny fotel, czy zastawa stołowa.

Ogromna biblioteczka to już połączenie klasyki z nowoczesnością. Uwagę zwracają bowiem półki różnych rozmiarów, dzięki którym uzyskano ciekawy efekt wizualny, a i łatwiej przy tym znaleźć miejsce dla książek o różnych formatach.

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej. Nowoczesność i wygoda

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej położony jest w sąsiedztwie zapewniającego spokój i relaks lasu, ale i wnętrza urządzono tak, by zapewnić rodzinie maksymalny komfortwygodę.

W salonie wzrok przykuwa wielka sofa, z której chętnie korzystają również psy aktorki. Wspomniany dywan również nadaje się idealnie do tego, by na nim zasiąść, np. podczas zabawy z synem, czy zwierzakami.

Gdyby tego było mało, domownicy mają jeszcze do dyspozycji wygodny fotel na wysokich nóżkach i wielkie, przytulne poduchy.

Oazą komfortu i luksusu jest łazienka z ogromną, wolnostojącą wanną, otoczoną roślinnością. Idealne miejsce na długie relaksujące kąpiele.

Po kąpieli Małgorzata Kożuchowska może sobie zasiąść do keyboardu lub stolika kawowego, który szybko może przeistoczyć się w biurko do pracy.

Komfortowe miejsce do nauki i zabawy ma także syn aktorki. Wielki blat pomieści chyba wszystko, czego pod ręką potrzeba, a zasiąść przy nim można w wygodnym, profilowanym skórzanym fotelu.