Paweł Domagała był jurorem w dwóch ostatnich edycjach "Twoja twarz brzmi znajomo". Niedawno za pośrednictwo mediów społecznościowych poinformował, że odchodzi z programu. Domagała chce się teraz skupić na karierze muzycznej i innych projektach artystycznych.

Reklama

Paweł Domagała odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Muzyk przekazał informację na swoim profilu na Instagramie 23 listopada. Wytłumaczył fanom i widzom programu powody swojej decyzji.

"Cześć, tu Paweł, Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości — pracy nad nową płytą (premiera w listopadzie ), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy" (Zuzanna Grabowska, żona Pawła— przyp. red.)" — napisał Domagała.

Reklama

Były juror dodał na koniec, że będzie tęsknił za prowadzącymi show Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem. "Pamiętajcie, że zawsze możemy wyjechać na weekend do jakiegoś domku na Suwalszczyźnie i pograć w Scrabble" – przekazał kolegom z programu.

Maciej Dowbor i Maciej Rock "źle" życzą Pawłowi Domagale

Koledzy odpowiedzieli już na miłe słowa Pawła Domagały. Popisali się przy tym niezłym poczuciem humoru, życząc Domagale… jak najgorzej. Najwyraźniej wzruszyli tym muzyka, który opublikował słowa kolegów na InstaStory.

"Oby ci gitara nigdy nie stroiła przy nagrywaniu tej nowej płyty, mikrofon przerywał przy każdej poincie twojego stand-upu, a aktorzy zawsze spóźniali się na plan" – napisał do Domagały Maciej Rock, dodając na koniec: "A tak naprawdę będziemy tęsknić z Maćkiem Dowborem za jazdą tobą. Wpadaj czasem".

W podobnym stylu odejście Domagały z programu skomentował drugi z prowadzących, Maciej Dowbor.

"Ponieważ odchodzisz z „TTBZ”… Życzę ci, abyś zawsze występował na scenie z ludźmi powyżej 190 cm wzrostu. I jeszcze… obyś żarł tylko przesolone żarcie, a hotelowy materac uwierał cię w du…sko. PS. Będziemy tęsknić, jak mogłeś!" – napisał.