Magdalena Cielecka pojawiła się ostatnio na gali magazynu "Twój Styl", która odbyła się w poniedziałek 6 listopada w jednym z warszawskich hoteli. Aktorka przyciągała wzrok nie tylko fotoreporterów, odsłaniając zgrabne nogi.

Reklama

Doroczna gala miesięcznika "Twój Styl" jest okazją do podsumowania plebiscytu kosmetycznego tego magazynu, a także okazją, by gwiazdy show-biznesu, mody i urody mogły się pochwalić swoimi zjawiskowymi kreacjami.

Magdalena Cielecka pokazała nogi

Jedną z gwiazd tegorocznej gali, która pełniła również rolę jurorki we wspomnianym plebiscycie, była Magdalena Cielecka. Aktorka przez wielu uznawana za prawdziwą ikonę stylu i elegancję. Cielecka nieodmiennie zachwyca klasą i wyglądem, nie tylko na ekranie, ale i na licznych imprezach towarzyskich, na których się pojawia.

Magdalena Cielecka zazwyczaj stawia na klasyczną elegancję i ponadczasową czerń. Stroje dopasowane do sylwetki, często będące połączeniem prostych elementów, np. spodni z oryginalną bluzką. Jeśli sukienki, to na pewne te kobiece, podkreślające kobiecą sylwetkę.

Tym razem 51-letnia aktorka pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa. Elegancka, wieczorowa czarna sukienka była na tyle krótka, że odsłoniła sporą część długich i smukłych nóg aktorki, dodatkowo podkreślonych czarnymi botkami.

Gwiazda pozująca u boku projektanta mody Roberta Kupisza nie mogła się tym razem wprost odpędzić od śledzących każdy jej krok fotoreporterów.

Magdalena Cielecka odsłoniła zgrabne nogi / AKPA
Magdalena Cielecka i Robert Kupisz / AKPA
Magdalena Cielecka pojawiła się na gali w zjawiskowej kreacji / AKPA
Magdalena Cielecka na ostatniej gali pozowała u boku Roberta Kupisza / AKPA