Lil Masti, czyli Aniela Woźniakowska (z domu Bogusz), zaczynała karierę w mediach społecznościowych jako SexMasterka. W 2019 r. porzuciła tworzenie mocno kontrowersyjnych treści i już jako Lil Masti związała się z federacją typu freak fight, Fame MMA. Aniela Lil Masti próbuje też swoich sił jako wokalistka, a niedawno została mamą i żoną.

Reklama

Lil Masti została mamą

Influencerka w styczniu 2023 r. poinformowała w sieci, że będzie mamą. Lil Masti nie kryła ciążowego brzuszka, pozując do licznych sesji zdjęciowych, którymi chętnie dzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Pod koniec sierpnia Lil wspólnie ze swoim wieloletnim partnerem Tomaszem Woźniakowskim doczekali się córeczki, która dostała na imię Aria. 26 października Aniela i Tomasz wzięli ślub cywilny.

"Wzięliśmy ślub na naszą 10 rocznicę poznania się" – ogłosiła Lil Masti na Instagramie.

Lil Masti pozuje w bikini

Wkrótce potem Lil Masti pochwaliła się już swoją figurą w kostiumie kąpielowym. Na początku listopada zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z pobytu w luksusowym hotelu pałacu pod Warszawą.

"Chwila na relaks. Przy małym dzieciątku doceniam to jeszcze bardziej" – napisała Lil Masti przy zdjęciu, na którym pozuje w bikini nad basenem.

Ujęcie docenili natychmiast fani influencerki. W komentarzach zaroiło się od pochwał, emotek ognia i czerwonych serduszek.

"Odpoczywaj, jak masz tylko okazję! Piękna jesteś!; Bardzo kobieca, piękna!; Piękna kobieta!; Hot mamuśka" – zachwycają się fani Lil Masti.

Jeszcze więcej gorących kadrów Lil Masti zamieściła w relacji na InstaStory. Możecie je zobaczyć poniżej.

"Tatuś jest z córeczką, więc mama ma 15 minut dla siebie" – podpisała swoje zdjęcia w bikini z basenu.

Lil Masti zorganizowała sobie gorącą sesję zdjęciową w basenie / Instagram
Lil Masti niedawno została mamą. Można jej pozazdrościć figury / Instagram
Lil Masti zachwyciła swoich fanów zdjęciami w bikini / Instagram