Barbara i Rafał Szatanowie są rodzicami 8-letniej Hani. Jakiś czas temu aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że marzą o ponownym powiększeniu rodziny, jednak wielomiesięczne starania nie przynosiły rezultatów. Nic więc dziwnego, że Basia dość nerwowo reagowała na pojawiające się regularnie w plotkarskiej prasie doniesienia o swojej rzekomej ciąży.

Reklama

Ostatnio jednak plotki były nieco bardziej wiarygodne, bowiem ich potwierdzeniem miało być zdjęcie, jakie Rafał Szatan opublikował na swoim Instastories, pokazujące dość mocno zaokrągloną sylwetkę żony. W dodatku małżonkowie mieli zdradzić się w instagramowej rozmowie z Maciejem Dowborem i Joanną Koroniewską.

Ostatecznie plotek i domysłów było tak wiele, że Barbara Kurdej-Szatan postanowiła przerwać milczenie i oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka:

Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące :P ale teraz już naprawdę 🤰Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich 💙 Szatany

Para pojawi się także w najnowszym numerze magazynu "Gala", z okładki którego dowiadujemy się, że aktorka jest już w 5. miesiącu ciąży.

Serdecznie gratulujemy!