W Internecie można znaleźć nieskończoną ilość pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas podczas domowej izolacji. Rodzina Kasi Skrzyneckiej takich podpowiedzi nie potrzebuje, o czym aktorka napisała na swoim Instagramie:

Reklama

Chwila spokoju. Tylko chwila... 👍 Gdy pojawiły się pierwsze informacje o kwarantannie, zamknięciu szkół i naszych miejsc pracy, miałam wrażenie, że dobrą stroną tej trudnej i smutnej sytuacji będzie dużo dodatkowego czasu na nadrobienie porządków, remanentów, domowych napraw i rzeczy, na które wciąż brakowało czasu... Po ponad 2 tygodniach z rodziną w domu, wciąż zastanawiamy się, o czym ludzie piszą "jak zabić nudę" itp...??? Kiedy mają czas tak się ze sobą nudzić?? 😉 My nie mamy czasu się nudzić!!!! I nie tracimy tego czasu również na "przesiadywanie" w social mediach. Przeciwnie!👍 Uczymy się online i z książek z dzieckiem, pomagamy, robimy lekcje wspólnie, pomagamy seniorom, porządkujemy RAZEM dom, setki fajnych i pożytecznych rzeczy... 👍👍👍🍀 i nie wiadomo kiedy robi się północ... 😊 #lovemyhome

Domową sielankę Kasi Skrzyneckiej przerwała kilka dni temu choroba męża. Marcin Łopucki z ostrym bólem brzucha trafił do szpitala. Niezbędna okazała się operacja. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i obecnie sportowiec dochodzi do siebie w domu.