Na zwierzenia dotyczące małżeństwa z Krzysztofem Ibiszem, Anna zdecydowała się w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Prezenterka opowiedziała o tym, jak zaczęła się ich znajomość:

Reklama

Pierwszy raz spotkaliśmy się, jak mieliśmy po 16 lat. To było w Teatrze Ochota. Pamiętam do dzisiaj, jak go zobaczyłam. Stanął na schodach i pomyślałam: "Koniec. Matko Boska, to jest ten".

Wówczas ich drogi się rozeszły. Ponownie spotkali się w szkole teatralnej, jednak dopiero po pewnym czasie Anna dała Krzysztofowi szansę. W 2005 roku wzięli ślub. Dla ukochanego Nowak wróciła do Polski z Niemiec, gdzie grała w popularnym serialu. Owocem ich miłości jest syn Vincent. Niestety małżeństwo nie przetrwało. O powodach rozstania Anna Nowak-Ibisz mówi tak:

To był proces. On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta

Reklama

Tuż po rozwodzie relacje byłych małżonków nie należały do poprawnych. Wzajemne żale i pretensje odbijały się na ich stosunkach. Dopiero po latach postanowili zakopać wojenny topór. Dziś są przyjaciółmi i często zdarza im się wspólnie spędzać czas, z czego najbardziej cieszy się ich syn.