Wypadek z udziałem znanej aktorki został opisany na facebookowym profilu Wawa Hot News 24. Przyczyną prawdopodobnie były złe warunki pogodowe, bowiem w stolicy padał wówczas ulewny deszcz. Kożuchowska zjechała na sąsiedni pas, spychając tym samym jadący nim samochód na słupki oddzielające jezdnię od chodnika. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a żaden z samochodów nie został poważnie uszkodzony.

Reklama

Jak podaje "Super Express", nie obyło się jednak bez mandatu:

Kierująca Jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł i otrzymała 6 punktów karnych – powiedział tabloidowi podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Tym co zaskoczyło drugiego uczestnika kolizji, policję oraz świadków całego zdarzenia było zachowanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka bowiem wykazała się ponoć z ogromną klasą i była bardzo serdeczna wobec mężczyzny, w którego wjechała swoim samochodem.

Oczywiście pomimo nie do końca sprzyjającej sytuacji, bez problemu pozwoliła na wspólne zdjęcie z fanem i autograf.
Wspomnianą serdeczność, pokazała również ściskając się z kierowcą Mercedesa z którym miała kolizję a także dziękując patrolowi Policji, który rozliczał to zdarzenie.
- opisują twórcy profilu Wawa Hot News 24

Naprawdę Wielka Klasa i Wielki Szacunek Pani Małgorzato. Proszę pozostać sobą, oraz szczerze życzymy Szerokiej i Nezpiecznej Drogi i nawet jeśli zdarzą się podobne sytuacje jak opisana powyżej, to aby było tak sympatycznie i miło jak wczoraj. - zakończyli swój post oczarowani aktorką redaktorzy