Zakończenie 2019 roku dla Ilony i Paula było dość trudnym momentem, bowiem oboje trafili do aresztu na Florydzie po tym, jak w jednym z hoteli rozpętali małżeńską awanturę. Policję wezwał na miejsce sam Montana, który twierdził, że żona go pogryzła. Po kilku dniach spędzonych za kratkami małżonkowie wpłacili kaucję i wyszli na wolność. Ostatecznie ich problemy z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości zakończyły się zamknięciem sprawy przez tamtejszą prokuraturę.

Reklama

Tymczasem Ilona i Paul błyskawicznie zażegnali małżeński konflikt i obecnie znów zapewniają o swojej wielkiej miłości. Montana na swoim profilu na Facebooku pokazał wspólne zdjęcie z żoną z Londynu, który podpisał hasztagiem #besttimeofmylife, czyli najlepszy czas mojego życia. Ilona zaś oznaczyła siebie i męża w Michelin House w Londynie i napisała, że czuje się kochana.

Najwyraźniej więc modelka wybaczyła mężowi, że dwa dni temu opublikował na swoim profilu zdjęcie, jakie zrobił jej gdy oprawiali seks. Fotografia była widoczna dla 2 tys. znajomych Paula przez ok. 10 minut, a następnie została usunięta. Montana zapomniał najwyraźniej, że w Internecie nic nie ginie.